kafíčko

Dlouho jsem odolávala soc. sítím a telefonu s dotykovým displejem. Když mě chtěl kamarád naučit na počítači, tak jsem měla opravdu pocit, že nerozumím řeči jeho kmene.

Ale současná doba i mě dohnala propojit se více s ostatními lidmi pomocí soc. sítí a více poznávat tajemství počítačové techniky. Z důvodu vládních opatření nesmím mít přednášky, semináře a terapie s osobním kontaktem, jak bylo zvykem. Všechno je jinak. Tak jsem vše přijala jako výzvu naučit se dělat přednášky a semináře jako ostatní, on-line.

Vždy je něco poprvé, prosím pomůžete mi někdo? Připojíte se?  Ráda bych si vyzkoušela, jestli tuto počítačovou techniku zvládnu a také si s někým ráda "pokecela". Témat v dnešní době je opravdu hodně.

Jelikož  se již několik let intenzivně zajímám o to,  jak nás ovlivňují naše myšlenky a emoce, tak bych klidně zvolila nějaké toto téma. 

treasure chest 5576845 640

Nemusíme chodit do dávné minulosti.  I dnes mají ženy rády zlaté šperky a velice rády se s nimi zdobí. Když muž koupí ženě zlatý šperk, je to známka velké úcty a lásky (pokud si tím ovšem nežehlí jen nějaký ten průšvih).

Zlaté šperky, zlato a jejich krásná, blýskavá zlatá barva v minulosti představovala pro jejich majitele symbol energie nejvyšší Božské síly. Symbol jsoucna, pochopení všeho božského, otevření se moudrosti a napojení na intuici.

christmas 3009720 640

 

Krásné prožití vánočních svátků, hodně štěstí, zdraví a lásky přeje studio Daja.

Připojuji text starý přes třista let a zdá se stále aktuální...

 

Nápis na zdi kostela sv. Pavla v Baltimoru L.P.1692

Pokojně kráčej hlukem a spěchem kolem sebe, nenech se rušit.

Pamatuj, kolik míru může být v tichu.

Buď sám sebou.

Nepodvoluj se a přitom vycházej se všemi.

Řekni svou pravdu klidně a jasně.

christmas 2892235 640

Dárkové vánoční poukázky

Přemýšlíte o originálním vánočním dárku?

Chtěli byste pomoci někomu blízkému nastartovat cestu k lepšímu a šťastnějšímu životu? Cítíte, že se někdo, koho máte rádi neustále utápí ve svých negativních myšlenkách, emocích a neumí udělat první krok ke změně svého života? Dnešní doba je naplněná strachem, stresem a nejistotou.

send 1015374 640Pokud máte doma malé dítě, tak ano.

Nebojte není to nesmysl. Velmi malé děti, které ještě neumí mluvit, potřebují dát najevo své potřeby. Dostaly jako každý z nás super komunikační výbavu, a to jsou emoce. Proto, aby mohl s okolním světem nějak komunikovat. Emoce jsou komunikačním kanálem mezi naší myslí a duší. Energii emocí prožíváme přes své tělo (pláč, lítost, vztek, zrudnutí, průjem, bolest břicha, koktání, třes rukou může být reakcí na strach).