ascension 1568162 1280

            Písek 3.10.2020 

       Kurz osobního rozvoje 

Zákon přitažlivosti v kombinaci s metodou EFT a principem LOL2A.

Slyšeli jste o Zákonu přitažlivosti? Snažíte se do svého života přitáhnut, zdraví, štěstí, lásku, skvělou práci, více peněz a pořád to někdy vázne?

Možná vám ještě nikdo neprozradil tajemství za tajemstvím. Aby vám fungoval zákon přitažlivosti, nestačí pouze pozitivní myšlení. Tento zákon totiž reaguje více na vaše vibrace, než na vaše slova.

A jak se dát do vibračního souladu s vaší touhou? Jednoduše potřebujete odstranit překážky ve vaší podvědomé mysli, které v tom brání sladit se s pozitivními emocemi přes sílu vašeho srdce.

Pomohou nám k tomu dva skvělé pracovní nástroje a těmi jsou metoda EFT (práce s emocemi a podvědomím) a princip LOL2A (nejradikálnější transformace ekonomického principu postavena na vibrační síle energie vašeho srdce)

Dozvíte více o vibračním nastavení vašich emocí a jak pracovat s energií myšlenky. Obdržíte pracovní a výukový materiál k nastartování těch správných vibrací a sladění se se zákonem přitažlivosti v praxi.

Kurz se koná na adrese: Nerudova 80, kancelář Golden Gate 1 patro.Od 8-17 hod. V poledne přestávka na oběd. Prosím, vezměte si oběd sebou (lednice, mikrovlnka, varná konvice k dispozici). Káva, čaj a nealko nápoje zajištěny v ceně kurzu. Kurzovné 2.000,-Kč (zájemci z firmy Golden Gate mají speciální slevu.) Platba na místě v hotovosti. Počet míst omezen. Pracovní materiál v ceně.

Přihlášky na tel. Čísle 736 670 603 Jana Grohmanová- lektor kurzu, nebo přes kancelář Golden Gate paní Janeková 602 271 035