Má osobní zkušenost s koučinkem

Trénink - kouč úspěchu- jsem absolvovala pod vedením zkušených lektorů jako jsou Sindy Katayamya a Vladimír Vymětal.

Já sama jako koučovaná, jsem za tři měsíce práce udělala tolik, kolik jsem nebyla schopná udělat za celý rok. Vše jsem odkládala, hledala výmluvy jak a co nejde a podobně.

Pod profesionálním vedením, jsem si uvědomila, že pořád něco hledám venku, ale přitom vše co hledáme je skryto uvnitř každého z nás - pouze nás to musí naučit někdo vidět.

A ten, co to umí je kouč. Bylo mi trapné před koučem hledat výmluvy a odkládat vytýčené cíle a neplnit si svoje plány. Také finanční stránka věci mě nutila napnout síly a dělat kroky vedoucí k úspěchu.

A najednou jsem si uvědomila,že s koučem jde všechno mnohem lépe a snáz. Že je to ten, který mi věří !

Mé osobní ponaučení je, že člověk si neváží toho co dostane zadarmo. Koučink není levná záležitost. Což mohu sama posoudit. Špičkový firemní koučové si dnes účtují 4 000 - 6 000,- za hodinu u transformačního koučinku zůstáváme u ceny mnohem a mnohem nižší - tak aby byla dostupná běžným lidem.

Kdybych přepočetla cenu za tříměsíční intenzivní práci s klientem - tak se cena rovná jedné vykouřené krabičce cigaret denně. A to si může dovolit dnes asi každý.

Svůj život můžeme změnit v každém věku ve 20 nebo v 60 letech nikdy není pozdě na změnu - ale ta práce je na vás. Já poradím jak ...

Vždy říkám svým klientům - váš cíl je jako veliký kopec (někdo má větší někdo menší) - vydáme se spolu na cestu, v žádném případě vás neponesu, ale v každém případě vás tam dostrkám!!!

Transformační program terapie