Technika EFT je velmi efektivním nástrojem k práci na svých emocích, na svých přesvědčeních, postojích, které nám brání žít tak, abychom cítili klid, naplnění, spokojenost.

Návrh bez názvu 8

Kurz EFT pro vlastní použití 

( další termíny kurzů se plánují od září 2022)

Je opravdu čas mít svoji psychiku v rovnováze a být emočně připraven(a) zvládat nejen současnou situaci, ale i to co nás čeká v budoucnosti.

Dostali jsme se do zlomové (transformační) doby  a je čas si uvědomit, že svými vlastními myšlenkami, podvědomými programy v mysli a emocemi, ovlivňujeme nejen současnost, ale vytváříme i svoji budoucnost.

Kurz EFT pro vlastní použití - prezentace v odkazu níže

 

Návrh Poklepávání - převratná léčivá metoda uživatele Jana Grohmanová

 Studio Daja - Strakonice 26 - 27.1.  2019 kurz osobního rozvoje 

UPOZORNĚNÍ !   Z organizačních důvodů se termín kurzu přesouvá na jarní měsíce - bude upřesněno !

 Jste připraveni být tvůrci svého života ? Přečetli jste spousty knih o Zákonu přitažlivosti nebo jste viděli úžasný film Tajemství a pořád vesmír nesplňuje vaše očekávání ?woman 1901702 640

 Může v tom být jeden háček, který vše blokuje. Jsou to naše zažitá  přesvědčení a negativní programy  uložené v naší mysli. Vesmír ve skutečnosti odpovídá na naše emoce a podvědomé programy. O co žádáme  (a co pak také obdržíme), rozhodují naše emoce, které jsme na danou věc navěsili, a ty vytvářejí onu magnetickou sílu, s níž si podobné přitahuje podobné, pak si vzpomeňte na princip elektromagnetu: jestliže je cívka (srdce) odpojená od proudu (bez emocí nebo bez „správných emocí“), negeneruje žádné magnetické pole. Stačí však do cívky pustit elektrický proud a okamžitě vzniká elektromagnetické pole, které trvá tak dlouho, jako připojení cívky do sítě. Pokud jste připraveni vrhnout se do práce je kurz určen právě vám. Vy jste ten, kdo vše může změnit, já jsem jen ukazatelem cesty. Obsahově je kurz zaměřen na uvědomění si a změnu úrovně našeho vědomí tak, abychom dovedli uvědomit, že změna je možná.  Zaměříme se na nové poznatky o funkci srdce a úžasných schopnostech, s nimiž se můžeme stát skutečnými tvůrci svých životů.

Vysvětlíme si jakou roli hrají naše emoce a přesvědení v uskutečňování našich přání.

Jak funguje Zákon rezonance a co jste  se možná ve filmu Tajemství nedozvěděli.

Podíváme se na to, jaký je váš cíl. Zaměříme se na na vaše podvědomé programy, které by nám v uskutečnění vysněného cíle bránili. 

Naučíte se s pomocí metody EFT pracovat se svými emocemi. 

Dostanete návod jak pracovat se svými podvědomými programy.

Jelikož je kurz je zaměřen na pracovní výukovou část je rozdělen do dvou dnů.( v jednom dni by nebylo možné všechnu práci stihnout)

Kurz je určen vážným zájemcům a počet míst je omezen. ( minimálně 4 max 10 lidí).Sobota 10 - 17 hod. Neděle 10-17 hod. s přestávkami na oběd. Cena kurzu 2.500,- Kč , záloha 1.000,- ( v ceně pracovní matreiály a občerstvení) přihlášky na email : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  nebo na tel. č. 736 670 603. Lektor kurzu  Jana Grohmanová

 

 

 

 

 

 

 

 

 


woman gb1a15973e 640V dnešní doba je velmi náročná a je třeba si udržet psychickou a emoční stabilitu. Pojďte se naučit jednoduše ťukat a ovlivňovat tak nejen své emoce, myšlenky ale pracovat se svou energií.

Energetické dráhy, které probíhají naším tělem, mohou být často blokovány na určitých místech, na kterých energie přestane přirozeně proudit. Tento stav se pomalu vyvíjí od ne zcela komplikovaných negativních pocitů po stále zásadnější problémy, které se mohou vyskytovat na fyzické nebo psychické úrovni. Blokádu způsobují negativní emoce, traumata, těžká životní období, křivdy, které byť vytěsněné z našeho vědomí stále zůstávají v podvědomí a začnou způsobovat problém. Čím déle problém trvá, tím více tělo ztrácí svou schopnost vyrovnat se s tímto blokem, což vede k mnoha psychosomatickým problémům a nemocem.

EFT dovede zabránit tomu, aby se negativní zážitky nebo zkušenosti z naší minulosti promítaly negativně do našeho současného života. Obnoví se energetický systém organizmu a opět se může dostavit harmonie a radost ze života.

Neděle 27.2.2022 od 10-17 hod. Strakonice - studio Daja - Holečkova 19

Cena kurzovného 1.500,- Kč. V ceně jsou zahrnuty pracovní materiály a občerstvení.

Přihlášky posílejte na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. minimální počet účastníků 5 - max 10 lidí.

Dárek pro každého účastníka- 1 hod. individuální terapie zdarma.

https://www.studiodaja.cz/doporucuji-vam