Jmenuji se Daniela Bartáková a narodila jsem se v roce 1978 ve znamení berana. Podle čínské astrologie, pak ve znamení koně.

Od dětství mám velmi hluboký vztah k přírodě a ke zvířatům a také ke svému zdraví přistupuji spíše alternativním způsobem. Jelikož vše se vším souvisí, je dobré, pro své fyzické i duševní zdraví ,být v rovnováze jak na úrovni těla, tak i energie a ducha.

K tomu mi pomáhá a velmi ovlivňuje můj život již 12 let čínské bojové umění tchaj-ti (taiči), zaměřené na posílení zdraví a asi 8 let cvičení čchi-kung (čikung).A protože nic není náhoda, na jednom z těchto cvičení jsem měla možnost "ochutnat" tlakovou masáž shiatsu. Pocit z tohoto byl úžasný, ale ještě více jsem si "užívala" moci tuto masáž provádět.

To byl hlavní podnět, který mě ujistil, že i já chci jít podobnou cestou. A tak jsem v tomto rozpoložení hledala, až si mě sama "našla" tzv. cesta k vlastnímu středu - Dornova metoda. Ruku v ruce s ní pak nádherná Breussova masáž. V roce 2010 jsem tento kurz absolvovala v Praze u EduSpa College. Ihned po ukončení, jsem tuto metodu mohla "vyzkoušet" na své mamince, která měla asi 2 roky silné bolesti v bederní oblasti páteře, poté, co se uhodila a vyhodila ploténku. Jako dlouholetý zdravotník však nechtěla jít k lékaři a tak se její stav pomalu, ale jistě zhoršoval. Měla silné vystřelující bolesti do nohou a také občasnou necitlivost. Bez opory nemohla téměř sama chodit. Po absolování Dornovy metody a Breussovy masáže mi však asi po týdnu volala a já dodnes slyším její slova. - "Jsem venku s pejskem, běhám jak ve dvaceti a nic mě nebolí." Kdybych tento kurz dělala "jen "pro tuto zkušenost, tak to zato stálo. V roce 2011 jsem absolvovala rekvalifikační kurz regeneračních masáží u pana Aleše Zelinky v Písku pod vedením úžasné Marušky Máškové a u ní poté znovu Dornovu metodu a Breussovu masáž pro prohloubení znalostí a dovedností. Mým přáním, cestou i cílem je, pomoci probudit a upevnit poznání, že každý máme své zdraví a vnitřní radost ve svých rukou. (resp.v hlavě), ale o tom už vypráví moje milá kolegyňka Janinka.