say yes to the live 2121044 640 1

Tak dnešní den 10.říjen je označen jako "Světový den, duševního zdraví".

Tak jak dnes oslavíte své duševní zdraví?

A co proto vlastně všichni děláme, abychom byli duševně zdravými?

Jak se říká ve zdravém těle, zdravý duch. Ale ono je to i naopak, pokud je vaše duše bolavá, vaše tělo trpí různými nemocemi. Vše by mělo být v rovnováze,v souladu a vše spolu úzce souvisí. Bohužel dnešní doba je velmi stresující, vrhá nás do nejistoty, strachu a bezmoci.

Mnozí v rámci první pomoci, aby se cítili lépe, sáhnou po skleničce alkoholu, cigaretě, tabletě na uklidnění nebo si dají "brčko". Jsou to takové rychlé náplasti. Bohužel nepomohou tak, jak bychom pořebovali a mohou nás dostat ještě do větších problémů, než jste.

Řešení je mít své myšlenky na správném místě a umět zvládat a pracovat se svými emoci. Naučit se dostat se do vlastního klidu a zůstat ve své duševní rovnováze. Ale je v to jeden háček. Musíte pro to něco udělat. Už i Albert Einstein říkal, dělat věci stejně a očekávat jiné výsledky, je vrcholem šílenství. Možná, že jste připraveni na změnu.

Pak máte možnost, přidejte se k nám. https://www.studiodaja.cz/seminare/osobn%C3%AD-rozvoj/346-podzimni-vecery-vedome-tvorby-reality