woman 3351794 640 1

                Pozvánka na večerní přednášku 

                    Strach, brzda našeho života.

        Čtvrtek 22.7.2021  od 18-20 hod. Strakonice

Strach je aktuální téma dnešní doby. Již druhým rokem jsme doslova (každý den), médii zaplavováni informacemi o děsivém viru. Díky vládním opatřením se mnozí dostali do finančních nesnází. Řešíme vztahové, zdravotní a existenční problémy.  Strach se stává chronickým a stres je běžnou záležitostí. Vyvolávat v lidech strach je cílená manipulace a docela se to daří. Bojíme se sami sebe navzájem, udáváme se a ničíme si vztahy.

Strach je naší přirozenou emoční výbavou a má za úkol nás chránit, a to je v pořádku. Bohužel je také strach, který nás omezuje. Pokud máte v autě v pořádku brzdy, tak vás vždy dobře chrání, když je správně používáte. Jestliže ale máte zaseknutou a zataženou ruční brzdu, brzy se vám auto zničí. Stejně je to i s naším tělem.

Strach ničí naši psychiku a naše tělo. Ve strachu a pod psychickým tlakem děláme chybná rozhodnutí a nedokážeme si uchránit své osobní hranice. Dnešní doba vyžaduje psychickou odolnost a je velmi náročná.

Pojďme si nejen popovídat na toto téma, ale také najít řešení.

Tímto vás zvu na večerní posezení s občerstvením (káva, čaj, nealko a něco na zub). Je dobré využít čas k živému setkávání a podpořit jeden druhého. Přišlo zkouškové období a je třeba to zvládnout.

Studio Daja - Holečkova 19 Strakonice Vstupné 150,- včetně občerstvení

Čtvrtek 22.7.2021 od 18-20 hod. ( rezervace na tel. č. 736 670 603)