Nabídka přednášek pro organizace, kluby, čajovny a pod. Téma přednášek :

 

Jarní úklid našich negativních myšlenek a emocí ?

spring 276014 640

 

Paprsky vracejícího slunka nás lákají k jarnímu úklidu našich

bytů. Jarní detoxikaci našeho fyzického těla a k celkové očistě.Mnohdy zapomínáme ne naši emocionální a duchovní stránku. Naše tělo je úzce propojeno s našimi myšlenkami a pocity. Pokud čistíte svoje fyzické tělo od všech škodlivin, které do sebe přijmeme v podobě stravy je to v pořádku a je to v dnešní době opravdu třeba. Zamysleli jste se někdy nad tím jak mohou být toxické a škodlivé vaše negativní myšlenky a emoce a dokáží s vaším tělem udělat ?

Pokud se chcete dozvědět více o škodlivosti vašeho negativního myšlení v návaznosti na na vaše prožívání

negativních emocí jste srdečně vítání tuto přednášku.

 

woman 565104 640Důležitost emocí ve vašem životě - aneb to co vám u lékaře určitě neřeknou

Naše fyzické tělo reaguje na naše myšlenky a emoce – pojďte odhalit jejich tajemství.

Specialisté na psychosomatiku a si uvědomují jak je propojeno naše tělo. Potlačené a energeticky nezpracované emoce nám mohou způsobit řadu našich problémů a závažných nemocí. Prevence je jedním ze způsobů jak se těmto problémům vyhnout. Pojďte se dozvědět více  o tom jak funguje naše podvědomá mysl a popovídat si na dané  téma se zkušeným terapeutem.

 

 

man 2814937 640Vztahy jsou jako naše projekce - zrcadla vztahů

Náš život je odrazem našich emocí, myšlenek a přesvědčení. Myšlenka je energie a vše ve

Vesmíru je tvořeno energií a tyto energie sevzájemně přitahují. Mnohdy bohužel přitahujeme i to co nechceme, tajemství těchto zrcadel je schováno v našem podvědomí. Přijďte si popovídat na toto velmi zajímavé téma.

approval 15914 640

 

Sebeláska a sebevědomí

Sebepřijetí a sebeláska jsou základní pilíře pro hodnotný a naplněný život. Pravá sebeláska vychází z úrovně srdce

nikoli z úrovně ega. Proto jsou její energetické hodnoty velmi rozdílné. Láska je tou nejsilnější energií na tétoplanetě. Láska je zkratka ke šťastnému a spokojenému životu.

 

 

 cartoon 1082114 640Zdravé emoční rodičovství

Pokud chceme pochopit emoční reakce našich dětí, je třeba pochopit a vyznat se napřed ve

svých vlastních  emocí. Je možné být dobrým rodičem na fyzické úrovni ale špatným rodičem na úrovni emoční. Většina rad o rodičovství ignoruje svět emocí. Zaměřujeme se na opravu špatného chování, zatímco přehlížíme pocity a emoce, které toto chování způsobují a motivují. Rodiče dnes dělají tři zásadní chyby. Ignorují nebo zavrhují pocity svých dětí, uplatňují lásku s podmínkami a nenabízí dětem vedení jak se mají skrze své emoce dostat Jsme doslova programátoři podvědomí našich dětí. Pozor co jím říkáme a čemu pak věří a od toho se odvíjí celý jejich budoucí život.

 

fear 3117823 640Strach a jeho negativní vliv na náš život

Pokud neustále schováváte svůj strach pod pokličkou nebo s ním bojujete a utíkáte před ním – zastavte, to není  řešení.  ( může to být strach mluvit na veřejnosti, strach z nemoci, budoucnosti, strach z vody, výšek, různé fóbie a pod. )

Strach doslova ničí vaše tělo a váš život.  Strach způsobuje velkou řadu našich problémů . Strach je energie a jako s energiií se s ním nechá pracovat. I vy se snadno vašich strachů a fobiíí můžete zbavit. chcete  se dozvědět více ? Pokud máte strach přijít tak věřte, že toto povídání je právě pro vás důležité. Každý problém má své řešení a i na váš strach nemůsíte potlačovat - řešení existuje. 

 

 

Úrovně lidského vědomí, našeho vibrační nastavení aneb proč je důležité být v pohodě.

earth 2841056 640

Naše myšlenky a emoce ovlivňují určitý stupeň našeho vibračního nastavení a našeho vědomí. Úroveň lidského vědomí ovlivňuje nejen nás ale i naše okolí.

Změnou našeho vibračního nastavení měníme i naši realitu.

 

Chcete se dozvědět více ?

 

 

 

dementia 595638 640

 

Workshop – pracovní seminář 18 – 21hod.

Energie našich slov, myšlenek a emocí

Náš život je odrazem našich emocí, myšlenek a přesvědčení. Myšlenka je energie a vše ve 

Vesmíru je tvořeno energií a tyto energie se vzájemně přitahují. Mnohdy bohužel přitahujeme i toco nechceme, tajemství těchto zrcadel je schováno v našem podvědomí. Pojďte se zamyslet nad svými myšlenkami a energiemi slov. Pojďte se zkusit naučit přemýšlet, mluvit a cítit trochu jinak než doposud.V praktických částech workshopu se podíváme na jednotlivá slova a jejich energetický význam a prozkoumáme naše myšlenky.

 

 head 3001159 6401Workshop – pracovní seminář 18 – 21hod. 

Jak se přestat nechat ovládat našimi strachy

Strach je dobrý sluha ale špatný pán. Strach nám dokáže zachránit život, ale může nám způsobovat řadu psychických problémů a nemocí. Strach je energie a vy se s touto energií naučíte pracovat tak, aby jste svůj strach mohli bezpečně zvládnout. Seznámíte se prakticky s metodou která je vám doslova při ruce kdykoliv potřebujete mít svůj strach pod kontrolou. Dle návodu se naučíte jak zvládat každodenní nepříjemné strachy a omezení , včetně praktických ukázek.

 

Pokud by jste měli zájem o některé téma, kontaktujte mě. Přednášky jsou 1,5 až 2 hod. záleží na domluvě. Cena 2 hod. přednášky je pro účastníka 150,- Kč. Pokud by šlo o organizaci je možné domluvit individuální cenu. Tel.č. 736 670 603 Jana Grohmanová  / www.studiodaja.cz  / Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.