laptop 3087585 640Jak odstranit strach a trému před zkouškou !

Odpolední kurzy pro studenty středních škol

Únor - březen - duben 2018

Blíží se čas maturit a zkoušek. Zkouškové období je velmi důležité ale  stresově náročné. Tlak  na dobrý výsledek je vyvíjen jak ze strany učitelů i ze strany rodičů. Někteří studenti se celý rok pilně učí, někteří ne, ale jedno mívají společné, to je tréma a strach. Pamatuji si na svou kamarádku, která měla pravidelně před zkouškami průjem a zvracela, jak byla vystresovaná. Často tak vzniká neuróza, deprese. Pod tímto tlakem pak studenti nejsou mnohdy schopní si naučenou látku ve své mysli vybavit ( i když se pilně učili)  a často zbytečně selžou. Když však potíže se zvládáním zkoušek přerůstají do vážnějších psychických a až tělesných symptomů (nutkání na zvracení, zvracení, hubnutí, bolesti břicha, hlavy apod.), může to poukazovat na vážnější psychosomatické potíže s trvalými následky. Těmto problémům se však nechá předejít.

Představte si, že by jste se naučili techniku, která odstraní vaši trému a strach a vy zůstanete klidní a vyrovnaní ( a to na vždy). Když odstraníme poruchy v našem energetickém systému  metodou EFT a změníme naše  myšlenkové přesvědčení, odstraníme trvale naše strachy. Představte  si, že studium a zkoušky mohou být mnohem jednoduší než si představujete. 

Pozvánka na odpolední kurz : Odstranění strachu a trémy ze zkoušek pomocí metody EFT

Metoda EFT - neboli technika emoční svobody je celosvětově uznávaným terapeutickým nástrojem. viz odkaz :  http://www.studiodaja.cz/eft-terapie/co-je-eft

Co se naučíte : Co je strach, k čemu nám je dobrý a v čem nás omezuje. Jaký význam mají naše emoce v našem životě . Jak funguje náš vlastní energetický systém. Zákon rezonance a síla naší myšlenky. Naše vlastní omezujícíc přesvědčení. Základní techniku metody EFT v praxi,  pro použití na svůj strach. Praktická část na vlastním odblokování včetně pracovních materiálů. Zvýhodněná sleva pro studenty středních a odborných škol. Kurz trvá 4 hodiny. Termíny níže. Počet účastníků ve skupině omezen. Cena kurzovného 450,- Kč. Kurz probíhá v prostorách studia Daja Holečkova 19 Strakonice.

TERMÍNY:     ÚNOR 2018 -   pátek 23.2.2018   17 - 21 hod.           BŘEZEN 2018 pátek 16.3.2018   17 - 21 hod.   

  DUBEN  2018  pátek 13.4.  17-21 hod. ZRUŠENO - !!!!

Přihlášky posílejte na email : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  nebo tel.736 670 603 ( certifikovaný terapeut metody FT - Jana Grohmanová) www.studiodaja.cz