fantasy 2437944 640

17.2.2019 seminář osobního rozvoje

Nalezení a odstranění blokujících programů a přesvědčení 

Pojďte nalézt svou svobodu a vnitřní sílu v síle vašich myšlenek a emocí. Tento seminář osobního rozvoje je zaměřen na uvědomění si síly našich vlastních myšlenek, přesvědčení a emocí. Mnohdy máme pocit, že náš život si s námi  dělá co chce a my nejsme schopni to ovlivnit. Žijeme v zajetí toho co nás společnost, rodiče a vychovatelé naučili. Přišel ten nejvyšší čas udělat změnu a uvědomit si, že kormidlo svého života můžeme držet ve svých rukách sami. Pokud se naučíte vědomě ovlivňovat energii svých myšlenek zjistíte jak mocní začnete být ve svém životě.

Co se naučíte :

Zaměříme se na vaše  podvědomé programy a přesvědčení 

Na jakém principu funguje lidská mysl - naše vědomé a podvědomé programy.

Najdeme spolu vaše limitující přesvědčení, které brání ve změně vašeho života.

Naučíte se jak pracovat se svými myšlenkami, tak aby jste je mohli mít kontrolou .

Naučíte se uvědomovat si svoje emoce a vědomě s nimi pracovat.

Zaměříme se i na vaše strachy a práci s nimi.

Zvládneme spolu v praxi základní techniku metody EFT na uvolnění našíćh blokujících programů. 

Naučíte se pracovat s vlastním energetickým systémem a s vašimi emocemi.

Dostanete pracovní materiály a návody, jak používat EFT v běžné praxi, tak aby jste mohli začít na sobě pracovat.

Za jeden den nebude asi možné změnit celý váš život, ale důležité je pochopení, že nemůsíme být zajatci svých myšlenek a emocí. Je to vše začátek cesty k vaší vnitřní svobodě. Je to začátek cesty k uzdravení vašich vztahů, vašeho těla a nemocí. 90% všech nemocí má souvislost s vaší  psychikou  a v potlačených emocích. Tyto emoce se ukládají do vaší buněčné paměti a negativně ovlivňují každou buňku vašeho těla. Pokud jste připraveni na změnu ve vašem životě dovoluji si být vaším průvodcem. Vaši práci za vás neudělám, ta je na vás. Vy budete ti odvážní, kteří se podívají do temných koutů vašich duší, ale věřte, že to stojí za to. Pokud vám bude tato práce vyhovovat můžeme navázat na  osobní transformační program, který mají účastníci kurzu za zvýhodněnou cenu.

Místo konání : Studio Daja - Holečkova 19 Strakonice,  od 9.30 - 18.00 hod.( v poledne přestávka na oběd). Kurzovné 1.800, včetně pracovních materiálů.  Dárek pro účastníky kurzu - poukázka na 1 hod.  individuální terapii v ceně 700,- Kč zdarma. Počet míst omezen - min. 4 lidé max. 10 zájemců. Lektor kurzu Jana Grohmanová www.studiodaja.cz. Přihlášky na email. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo tel. č. 736 670 603  Termín  kurzu 17.2.2019