say yes to the live 2121044 640

Studio Daja  Strakonice  neděle 10.9.2017 od 18-20 hod.

Kontrolou svých myšlenek a emocí jsme  schopni tvořit svoji budoucnost. Naše myšlenky se sice odehrávají v naší hlavě a myslíme si, že jsou neškodné. Bohužel je tomu naopak. Každá naše myšlenka je vibrace energie a zůstává uložena v energetickém poli. Mozek funguje jako vysílač. Vibrace myšlenek působí na hmotu, protože vše viditelné je ve své podsatě také energie.

My si pak můžeme nevědomky do svého života přitahovat situace, které ve skutečnosti ani nechceme. Napřílad mám strach, že budu nemocná. Moje myšlenky se soustředí na představu, že mohu onemocnět např. rakovinou. Strach ve mě vyvolává negativní představy a já ve své mysli mohu vidět tu nejčerější budoucnost. Nechci ale přeci enemocnět. Jelikož energie myšlenky a emocí je zaměřena negativně a soustředím se na to co nechci, vlastně to do svého života přitahuji. Pozor na to co říkáme a co cítíme. Můžeme se naučit mít pod kontrolou naše myšlenky a naše emoce, přijďte se dozvědět více o technikách a možnostech jak ovlivňovat svůj život a najít svou osobní svobodu a sílu.

V příjemném prostředí studia Daja - Holečkova 19 Stakonice se na vás těší Jana Grohmanová  www. studiodaja.cz   ( občerstvení- káva , čaj, nealko v ceně vstupného) vstupné 140,- Kč počet míst omezen - rezervace na te. č. 736 670 603