Křešice 3

Pozvánka na zážitkový a transformační kurz

/muzikoterapie, neurolingvistika, arteterapie/

15.-16.7.2023 Na chalupě v krásném prostředí na Sedlčansku

Osobní rozvoj se stále více dostává do popředí zájmu lidí. Můžeme číst inspirační knihy, chodit na přednášky a pod. Ale přišel čas, vše již dávat do praxe. Co si můžete představit pod pojmem "vibrujeme a tvoříme pro planetu Zemi"? Vše na planetě je složeno z energie. Vše je vibrace, včtetně našich myšlenek, emocí a pocitů. Planeta v této době navyšuje své vibrace a my bychom s ní měli udržet krok a navyšovat je také, abychom všechny změny, které přichází psychicky a fyzicky zvládli.  Tím pomáháme nejen sobě,ostatném lidem, ale i naší planetě.

mísy

Pojďte se nechat rozmazlit a sladit své vibrace v hudební lázni Elfi harfy, tibetských mís a dalších vibračních  nástrojů.

Podíváme se také pod pokličku rozvíjejícímu se oboru, energetické psychologie. Dozvíte a naučíte zajímavé techniky pro váš osobní rozvoj a naučíte se je uvést do praxe ( práce s myšlenkami, emocemi a energií).

Využijete i svou kreativitu a pod zkušeným vedením si vyrobíte vlastní výtvarný dárek z minerálů.

Tak toto vše můžete zažít, pokud s námi pojedete na kurz „Tvoříme a vibrujeme pro nás i pro planetu Zemi. Akce je pořádána ve spolupráci s Institutem vzdělávání a osvěty- IVO- Praha

Cena kurzu 3.300,- Kč včetně ubytování a stravy.

Více informací a přihlášky na tel.  736 670 603, nebo 603 265 259

Kurzem vás budou provázet:

PhDr.Lucie Fojtíková - muzikoterapie, arteterapie  https://www.vzdelavani-osveta.eu/index.php/kontakt

Jana Grohmanová - terapeut EFT, emoční kouč

Dobrá dostupnost vlakem z Prahy cca 50 minut, ze Strakonic cca 2 hod.

Přesné souřadnice obdržíte po přihlášení na kurs a zaplacení zálohy ve výši 2.000,- Kč.odkaz k přihlášení  zde https://ivo.reenio.cz/cs/