Pozvánka na pracovní workshop - Jak zastavit své strachy, zbavit se                        stresu a napětStrach stresúzkost a metoda EFTí již 12.1.2022

Strach je aktuální téma dnešní doby. Již druhým rokem jsme doslova (každý den), médii zaplavováni informacemi o děsivém viru. Díky vládním opatřením se mnozí dostali do finančních nesnází. Řešíme vztahové, zdravotní a existenční problémy.  Strach se stává chronickým a stres je běžnou záležitostí. Vyvolávat v lidech strach je cílená manipulace a docela se to daří. Bojíme se sami sebe navzájem, udáváme se a ničíme si vztahy.

Strach je naší přirozenou emoční výbavou a má za úkol nás chránit, a to je v pořádku. Bohužel, je také strach, který nás omezuje. Pokud máte v autě v pořádku brzdy, tak vás vždy dobře chrání, když je správně používáte. Jestliže ale máte zaseknutou a zataženou ruční brzdu, brzy se vám auto zničí. Stejně je to i s naším tělem.

 Strach ničí naši psychiku a naše tělo. Ve strachu a pod psychickým tlakem děláme chybná rozhodnutí a nedokážeme si uchránit své osobní hranice. Strach snižuje naši imunitu.  Dnešní doba vyžaduje psychickou odolnost a je velmi náročná.

Pojďme si nejen popovídat na toto téma, ale také najít řešení a naučit se ho technikou EFT odblokovat. Vysvětlím vám jak funguje vaše mysl, emoce, energie v těle a naučím vás základy metody EFT - práci strachem. Vše si vyzkoušíte v praxi, tak abyste mohli pracovat s vašimi strachy sami, pokud se objeví. Pracovní materiály a občerstvení v ceně. Cena workshopu je 800,- Kč/ platba na místě. Místo konání Studio Daja, Holečkova 19, Strakonice. 12.1.2022 od 17-20 hod. Počet míst omezen. Přihlášky posílejte na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo tel. 736670603 nejpozději do 11.1.2022