human 3509144 640Cesta k myšlenkové a emoční svobodě, aneb jak si srovnat hlavu.

Online workshopy - z pohodlí vašeho domova

Pojďme zvládnout toto složité období, ve kterém se všichni nacházíme. Změny, kterým již několik měsíců čelíme, ovlinují každého z nás. Bojíme se onemocnění nebo jsme již sami nebo naši blízcí Corona vir prodělali. Ztrácíme své jistoty, mnozí práci a některým se  díky vlivem neustálých omezení hroutí podnikání a nemají příjem.

Sama patřím mezi ty, kteří díky lockdownu musím  mít provozovnu zavřenou a nesmím mít kurzy a přednášky na živo. I já se učím přizpůsobit stávající situaci. Tak si myslím, že je nejvyšší čas srovnat si v hlavě myšlenky, pochopit jejich sílu, nepropadat strachům a úzkostem.

Tak plánovaný a několikrát odložený kurz již dále nemíním odkládat a jdu do toho také, jak jinak než online.

Začínáme již 4 týdenní výukový program.  Každé úterý v týdnu od 18 hod. 20.30 hod. online setkání po dobu čtyř týdnů. 

Často se ve svých životech dostáváme do bodu, kdy nevíme jak dál. Náš život bývá rozmanitý. Kromě radosti, zdraví, lásky a štěstí prožíváme také bolest, zklamání, zradu a utrpení.

Bohužel nikdo z nás nedostal  na svůj život návod k použití, a tak občas žijeme ve svých životech, stylem pokus - omyl. Proto se může stát, že se na své životní cestě dostaneme do bodu, kdy už nevíme jak dál. Opakují se nám situace, které nechceme. Máme špatné a nefunkční vztahy. Potýkáme se svými zdravotními, či psychický problémy, s nedostatkem financí, spadáme do různých závislostí apod.

Teď si možná položíte otázku. A co s tím? Jak se přestat strachovat, zbavit úzkosti, bezmoci a stresu?

Mám pro vás dobrou zprávu. Jde to změnit. Ptáte se jak? Pojďme se to společně naučit.

Vysvětlíme si, jak vaše vlastní myšlenky ovliňijí vaši realitu,  jak funguje naše mysl, podvědomé programy, přesvědčení  a jak s nimi vědomě pracovat.

Dozvíte se, proč jsou pro nás důležité naše emoce a jak díky jim můžeme změnit naše vnitřní nastavení.

Naučíte se metodu, která vám pomůže uvolnit vaše strachy a stres, naučíte se pracovat se svými emocemi.

Pro účastníky kurzu je připraven dárek. Po dobu trvání kurzu, tj. 4 týdny mají účastníci, kteří by měli případný zájem o individuální terapii ( Skype) slevu 50%.

Cena kurzovného je 990,- Kč

 

Těší se na vás Jana Grohmanová - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 tel.736 670 603