psyche 518161 64025.2.2018 kurz - Naše blokující programy a přesvědčení na cestě osobního rozvoje

Mnohdy se zdá, že jsme zajatci svých vlastních myšlenek a emocí. Ve své mysli jsme si vlivem naší  výchovy,  na které se podíleli rodiče, škola a společnost a pod. vytvořili spousty blokujících programů a přesvědčení a hlavně uvěřit tomu, že nemáme moc to změnit. Ale vše je jinak. Svět se začíná probouzet a vy máte možnost se stát vědomým tvůrcem svého života. V první řadě je třeba si uvědomit jakou sílu mají naše myšlenky na náš život.

V souvislosti s našimi myšlenkami prožíváme i svoje emoce, které se mnohdy vymykají naší kontrole a nevíme co si se svým životem počít. Mnohdy se nám bortí vztahy a síla našich negativních emocí se může odrážet i na našem zdravotním stavu. Pokud si myslíte, že přišel čas změnit váš život a jste odhodlaní na sobě začít pracovat přijměte pozvání na tento seminář.

Co se naučíte :

Uvědomovat si sílu a energii svých myšlenek a slov.

Vysvětlíme se proč je důležité nepotlačovat svoje emoce a jaký mají vliv na naše tělo.

Povíme se jak funguje Zákon přitažlivosti a co možná o něm ještě nevíte.

Najdeme společně destruktivní podvědomé programy a přesvědčení, které blokují změnu ve vašem životě a budeme s nimi pracovat.

Podíváme se hlouběji na negativní programy,  které jste se naučili v průběhu vašeho života  a jak ovlivňují vaši realitu.

Naučíte se praktickou část metody EFT ( pro vlastní použití ) která pracuje s vlastním energetickým systémem v návaznosti na naše emoce a psychiku.

Naučíte se uvolňovat energetické blokády ve vašem těle a dostanete praktické rady, jak mít své emoce pod kontrolou.

Součástí semináře jsou pracovní materiály a návody jak používat metodu EFT v praktickém životě. Za jeden den není možné změnit celý váš život ale je možné udělat ten důležitý první krok a začít na sobě pracovat. Je důležité dostat odvahu podívat se do temných stránek vlastního já a začít uzdravovat svůj život na všech úrovních. Není to jednoduché ale ta práce opravdu stojí za to. Věřte, že pak opravdu naleznete svou vnitřní svobodu a sílu. Ráda budu vaším průvodcem i později.

Seminář se pořádá v prostorách - studio Daja Holečkova 19 Strakonice 25.2.2018 9.30 - 18.30 ( v poledne s přestávkou na oběd). Počet účastníků omezen. Minimálně 4 - max.10 lidí. Lektor kurzu Jana Grohmanová. www.studiodaja.cz. Přihlášky posílejte na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.,, nebo tel. 736 670 603

Cena semináře vč. pracovních materiálů  1. 800,- Kč ( v ceně nealko nápoje, káva, čaj) v poledne je přestávka na oběd. Účastníci kurzu mají jako dárek jednu individuální hodinovou  terapii EFT zdarma - dle domluvy.

Přihlášky posílejte emailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo tel. 736 670 603  Jana Grohmanová - cert.terapeut EFT