human 3509144 640Cesta k myšlenkové a emoční svobodě, aneb jak si srovnat hlavu.

Online workshopy - z pohodlí vašeho domova

Pojďme zvládnout toto složité období, ve kterém se všichni nacházíme. Změny, kterým již několik měsíců čelíme, ovlinují každého z nás. Bojíme se onemocnění nebo jsme již sami nebo naši blízcí Corona vir prodělali. Ztrácíme své jistoty, mnozí práci a některým se  díky vlivem neustálých omezení hroutí podnikání a nemají příjem.

Sama patřím mezi ty, kteří díky lockdownu musím  mít provozovnu zavřenou a nesmím mít kurzy a přednášky na živo. I já se učím přizpůsobit stávající situaci. Tak si myslím, že je nejvyšší čas srovnat si v hlavě myšlenky, pochopit jejich sílu, nepropadat strachům a úzkostem.

Tak plánovaný a několikrát odložený kurz již dále nemíním odkládat a jdu do toho také, jak jinak než online.

Začínáme již 4 týdenní výukový program.  Každé úterý v týdnu od 18 hod. 20.30 hod. online setkání po dobu čtyř týdnů. 

Často se ve svých životech dostáváme do bodu, kdy nevíme jak dál. Náš život bývá rozmanitý. Kromě radosti, zdraví, lásky a štěstí prožíváme také bolest, zklamání, zradu a utrpení.

Bohužel nikdo z nás nedostal  na svůj život návod k použití, a tak občas žijeme ve svých životech, stylem pokus - omyl. Proto se může stát, že se na své životní cestě dostaneme do bodu, kdy už nevíme jak dál. Opakují se nám situace, které nechceme. Máme špatné a nefunkční vztahy. Potýkáme se svými zdravotními, či psychický problémy, s nedostatkem financí, spadáme do různých závislostí apod.

fee 3041679 640Důležité upozornění! Z důvodu nařízení vlády a vyplývajících opatření Koronavirové epidemie, nevíme jak a kdy se budeme moci scházet na veřejných akcích. Proto jsou tyto akce přesunuty na příští rok. Snad začátek ledna??

Pojďme společně tvořit zdravější a šťastnější život, nikdo jiný to za nás neudělá.

Pozvánka na nedělní sérii workshopů, vždy v neděli podvečer od 17-20 hod.Čajovna Na Půdě, Strakonice

Co kdybychom vytvořili společná večerní setkání v příjemném prostředí u chutného šálku čaje?

Co kdybychom na chvíli odložili své mobilní telefony, FC, soc.sítě a popovídali si se stejně naladěnými lidmi?

Co kdybychom začali více věřit sami sobě, naučili se poslouchat svou vnitřní moudrost, intuici, uvědomili si sílu svých myšlenek a pocitů a přestali se nechat ovládat médii a mnohdy zkreslenými zprávami z TV?

thumb 489549 640Kurz vhodný  pro všechny, kteří  chtějí zvládat svůj stres a naučit se být v pohodě.

 Strakonice 14.3.2020

Žijeme ve stresující a uspěchané době. Někteří se snaží pozitivně myslet, číst příručky osobního rozvoje a přesto můžete mít pocit, že se motáte v začarovaném kruhu. Stresuje vás vaše práce, děti a jejich příprava do školy a  žijete v napjatých rodinných vztazích. Možná, že se chronický stres už u vás  projevuje v podobě fyzických nemocí či psychických problémů. Máte na výběr. Můžete své starosti schovat do svých

human 2099066 640Pojďte se naučit odstranit své omezující strachy a zvládat své negativními emoce.

 21.2.2020 od 17 - 20 hod.  Strakonice Studio Daja

Máte pocit, že vás poslední dobou ovládají negativní emoce? Jste uvězněni v emocích strachu, obav a úzkosti?

Svůj strach  se můžete snažit potlačovat a nemyslet na něj. Ale čím více chcete, aby zmizel, tím více se vás drží jako klíště. Strach dokáže paralyzovat vaše tělo a vaši mysli. Strach snižuje vaši imunitu a způsobuje

stress 391657 640

           13.10.2019 Strakonice 

Kurz vhodný  pro všechny, kdo chtějí zvládat svůj život a být v pohodě.

 

Co se na kurzu dozvíte:

 

Co je stres a jeho negativní vliv na náš život.