young woman g75ae71d8b 64011.9.2022 od 10-17 hod. Studio Daja Strakonice

Emoce jsou zdrojem obrovské energie. Můžeme tuto energii nevědomky ztrácet (pokud budeme dlouhodobě v negativních emocích) nebo ji získat. Záleží na tom, jak se svými emocemi umíte zacházet. Emoce nejsou ani dobré ani špatné, jsou kompasem našeho života a je dobré se v nich vyznat. Pokud se nenaučíte ovládat svoje emoce, budou ovládat ony vás.

Hlavním smyslem kurzu je naučit se rozpoznávat, přijímat a zvládat svoje emoce. Ať už je to nadšení, radost, láska, vztek, bezmoc, úzkost, strach, pocit viny a podobně. V žádném případě se nejedná o potlačování emocí a zachování si strnulé masky. Jde o to, pochopit odkud emoce přicházejí a proč a naučit se je vyjadřovat přiměřeným způsobem, tak abychom si nevědomky neubližovali nebo svým i nezvládnutými emocemi neubližovali svému okolí.

V kurzu se naučíte:

  • co jsou emoce a jak nám ovlivňují naše psychické a fyzické zdraví.
  • jak vaše konkrétní emoční vzorce (tajné programy) ovlivňují vaši sebedůvěru, chování, myšlení a pocity a odkud pocházejí
  • jak se naučit rozpoznávat negativní myšlenkové vzorce a ovlivňovat uvolňovat své emoce, přes fyzické tělo.
  • dostat svůj život do rovnováhy,
  • posílit svoji psychickou odolnost a sebedůvěru.
  • Kurz je zaměřen především na praktické využití této metody v běžném životě.

 

Cena kurzovného je 1.800 Kč ( v ceně jsou učební matreiály a občerstvení), závaznou přihlášku zasílejte na email janagrohmanova@gmail,com nebo volejte na tel. 736 670 603.

Po absolvování tohoto kurzu máte možnost využít dalších společných  osobních (případně online)setkávání v podpůrné skupině, abyste mohli procvičovat více tuto techniku emoční svobody v praxi a posilovali tak svoji psychickou a emoční odolnost. Setkáváni ve skupině má vždy větší energetickou sílu. Temíny budou upřesněny po kurzu. Poplatek za setkání a společnou práci ( 1,5 hod,) je 100,-Kč za osobu. 

Pokud se vám tento termín kurzu nehodil a bylo by ve vašem okolí více zájmemců je možné se domluvit na jiném termínu, případně i jiném místě konání. 

Více informací o metodě EFT a možnosti zdarma materiálů ke ztažení, najdete na stránce www.studio-daja.cz

luggage g7371783bb 640

Jižní Čechy, Strakonicko 18-23.7.2022 

Začni si dovolovat - využij k tomu svoji dovolenou!

Chceš si zajímavě prožít 6 dní v láskyplné atmosféře stejně naladěných žen?

Máš chuť si konečně užívat slunce, vodu, přírodu a relaxovat?

Potřebuješ uvolnit své negativní myšlenky, stres a napětí?

Chceš se propojit s moudrostí a inteligencí své duše a fyzicky uvolnit tělo?

Jsi připravena na transformaci a pozitivní změnu ve svém životě?

Pokud si na některou otázku odpovíš ano, tak právě pro tebe je tato dovolená, to pravé co hledáš!

Co vás s námi čeká?

woman 3351794 640 1

                Pozvánka na večerní přednášku 

                    Strach, brzda našeho života.

        Čtvrtek 22.7.2021  od 18-20 hod. Strakonice

Strach je aktuální téma dnešní doby. Již druhým rokem jsme doslova (každý den), médii zaplavováni informacemi o děsivém viru. Díky vládním opatřením se mnozí dostali do finančních nesnází. Řešíme vztahové, zdravotní a existenční problémy.  Strach se stává chronickým a stres je běžnou záležitostí. Vyvolávat v lidech strach je cílená manipulace a docela se to daří. Bojíme se sami sebe navzájem, udáváme se a ničíme si vztahy.

  Pozvánka na pracovní workshop - Jak zastavit své strachy, zbavit se                        stresu a napětStrach stresúzkost a metoda EFTí již 12.1.2022

Strach je aktuální téma dnešní doby. Již druhým rokem jsme doslova (každý den), médii zaplavováni informacemi o děsivém viru. Díky vládním opatřením se mnozí dostali do finančních nesnází. Řešíme vztahové, zdravotní a existenční problémy.  Strach se stává chronickým a stres je běžnou záležitostí. Vyvolávat v lidech strach je cílená manipulace a docela se to daří. Bojíme se sami sebe navzájem, udáváme se a ničíme si vztahy.

Strach je naší přirozenou emoční výbavou a má za úkol nás chránit, a to je v pořádku. Bohužel, je také strach, který nás omezuje. Pokud máte v autě v pořádku brzdy, tak vás vždy dobře chrání, když je správně používáte. Jestliže ale máte zaseknutou a zataženou ruční brzdu, brzy se vám auto zničí. Stejně je to i s naším tělem.

 Strach ničí naši psychiku a naše tělo. Ve strachu a pod psychickým tlakem děláme chybná rozhodnutí a nedokážeme si uchránit své osobní hranice. Strach snižuje naši imunitu.  Dnešní doba vyžaduje psychickou odolnost a je velmi náročná.

fee 3041679 640Důležité upozornění! Z důvodu nařízení vlády a vyplývajících opatření Koronavirové epidemie, nevíme jak a kdy se budeme moci scházet na veřejných akcích. Proto jsou tyto akce přesunuty na příští rok. Snad začátek ledna??

Pojďme společně tvořit zdravější a šťastnější život, nikdo jiný to za nás neudělá.

Pozvánka na nedělní sérii workshopů, vždy v neděli podvečer od 17-20 hod.Čajovna Na Půdě, Strakonice

Co kdybychom vytvořili společná večerní setkání v příjemném prostředí u chutného šálku čaje?

Co kdybychom na chvíli odložili své mobilní telefony, FC, soc.sítě a popovídali si se stejně naladěnými lidmi?

Co kdybychom začali více věřit sami sobě, naučili se poslouchat svou vnitřní moudrost, intuici, uvědomili si sílu svých myšlenek a pocitů a přestali se nechat ovládat médii a mnohdy zkreslenými zprávami z TV?