Mé jméno je Jana Grohmanová,

narodila jsem se ve znamení Býka v roce 1962 ve Strakonicích. V průběhu života, když se začali objevovat v mém světě malé i větší problémy ,tak jako snad u každého, jsem podvědomě cítila, že se nic neděje náhodou, že vše má svůj význam. Tak jsem začala pátrat proč???? Na své cestě jsem v roce 2008 nalezla metodu EFT - přinesla mi velké poznání o sobě, pochopení a řešení příčin problémů, duchovní rozvoj a také radost z práce s klienty. Cestou hledání se dostávali ke mě informace tak, jako když skládám obraz z malých puzzlí. Pokud se naučíme náš život poskládat z těchto správných kousků, dá nám smysl, krásu a radost z každého dne. Ráda vám pomůžu při vašem hledání, život je krásný a stojí za to žít. Je to jen na vás co s ním uděláte.

Své vzdělání v oboru energetické psychologie jsem získala v roce 2008 absolvováním certifikovaného kursu -Praktik EFT 1 a 2 ,vedený akreditovanou školitelkou a ředitelkou firmy AAMET p.Martou Noskovou. Další vzdělání jsem si rozšířila v roce 2010 studiem v Institutu energetické psychologie v Kolíně , u p.Zdeny Katayami , která jako první tuto metodu přivezla do Čech z Japonska. Jsem certifikovaný terapeut energetické psychologie. Cestou k sebepoznání a vzděláváním jsem potkala další skvělé učitele a absolovovala jejich kurzy, které mě samotnou velmi posunuli. Janu Světákovi za jeho úžasné kurzy  Vědomé Kristallizace, Intiutivního vnímání, Síle rodu, Vědomé obraznosti a jeho zasvěcením do práce s energiemi. Můj život  mi značně ovlivnili absolvované semináře Modré alfy pod vedením p.Petra Velechovského, Maja Vaska se s učením  Melchizedeka, Jiří Vokáč Čmolík a s ním úžasný přechod přes žhavé uhlí.  Též děkuji p.Květuši Hochmalové a jejímu skvělému kurzu - Sebevědomí a kreslení pravou mozkovou hemisférou z kterého stále čerpám.

Ve volné chvíli pořád ráda kreslím, čtu a sebevzdělávám se. Při své terapeutické práci používám metody NLP , hypnoterapie, Fater EFT, The Work - práce s myšlenkou, Zákon přitažlivosti a  dnes již své vlastní metody získané dlouhodobou praxí. I tak cítím, že je důležitá empatie, pokora a individuální přístup ke každému klientovi. Nejsem ten, kdo léčí, jsem jen ten, kdo ukazuje cestu, tak abyste našli sami sebe a porozuměli svým problémům. Abychom mohli společně najít příčinu a našli řešení. Je důležité převzít vlastní odpovědnost za svůj život  a stát se tak vědomým tvůrcem vlastní reality. Cesta nebývá pokaždé jednoduchá, ale stojí ta to ji jít.


Certifikát EFT


Terapeut energetické psychologie & EFT


Více informací o technice emoční svobody (EFT)