Terapie je určená pro klienty, chtějí vyřešit svůj problém - může to být problém zdravotní, fyzické potíže, fobie, strachy, psychické problémy ale i problémy vztahové a finanční.

Spousty klientů ví, co nechtějí, ale málo kdo ví - co chce !!!

Pokud nevíme, co od života chceme, bloudíme a nemůžeme najít cíl. Je to jako s navigací. Můžete mít super auto s navigací ale když nezadáte cíl, tak se vám stane, že můžete jezdit do nekonečna jako na kruhovém objezdu a dál nedojedete.

Koučink - je pro ty, kteří chtějí na sobě pracovat - je metoda, která vám pomůže najít váš cíl a hlavně váš kouč vás doprovodí na cestě k tomuto cíli - je to profesionální vztah kouče a klienta.

V žádném případě nedělá práci za vás ale pomáhá nastolit rovnováhu v osobním nebo profesním životě.

Kombinace terapie + koučink je vhodná pro lidi, kteří se rozhodli změnit svůj život, neví kde začít a vlečou s sebou minulost jako jsou bývalé nevyřešené vztahy, problémy v rodině v zaměstnání, nízké sebevědomí a pod.

Je to intenzivní práce na osobním rozvoji klienta - při tomto transformačním programu se pracuje s technikou EFT, zákonem přitažlivosti, s technikou NLP - (neurolingvistické programování), meditací psychoterapií a pododně.

Většinou je tato práce s klientem časově náročnější - 3 měsíce - 1 x 2 hodiny setkání týdně, popřípadě spolupráce přes e-mail či Skype.

Jsme tím, co si myslíme a stáváme se tím, čemu věříme.

Jediná omezující přesvědčení jsou ta, která nosíme ve své hlavě. Svůj život změníme tak, že změníme své myšlení.