neural pathways 221718 640

Proč se naučit metodu EFT a co o ní nevíte?

Náš život řídí naše myšlenky, emoce a přesvědčení. Pokud chcete ve svém životě něco změnit, začněte u sebe.Je to jediná cesta.

 

Jednodenní kurz EFT pro vlastní použití 12.11. 2016 

od 10-17 hod.

Náš každodenní život řídí naše myšlenky. Možná, že ale nevíte, že vědci zjistili- z více než 95% fungujeme díky našemu podvědomí. Naše podvědomí totiž řídí všechno od chůze, přes dýchání až po mluvení. Rozhodneme-li se vědomě řídit chůzi, daleko nedojdeme, protože neuděláme ani jeden krok. Na chůzi se totiž podílejí desítky svalů a mozek jednoduše není schopen tento proces řídit vědomě. Nejen chůze ale i řeč jsou podvědomým procesem.

Podvědomí plně akceptuje to, co si sami o sobě myslíme. Když máme například potíže při výuce cizího jazyka, tak problémem není nedostatek talentu. Problém tkví v tom, že si zvládnutí tohoto úkolu blokujeme díky prohlášením, která nám posloužila jako program. Své podvědomí jsme nakrmili negativními přesvědčeními. Stejné je to jako když chceme zhubnout, přestat kouřit nebo se uzdravit. Potřebujeme se propojit se svou podvědomou myslí a opravit stávající programy. Chceme-li získat vládu nad sebou samými, chceme-li žít plnohodnotným životem, je potřeba změnit své vlastní programy. Tvůrce této techniky EFT Ing. Gary Graig pronesl velmi důležité prohlášení.

PŘÍČINOU VŠECH NEGATIVNÍCH EMOCÍ JE PORUCHA V TĚLESNÉM ENERGETICKÉM SYSTÉMU ČLOVĚKA.

Emoce jsou právě spojnice mezi naší vědomou a podvědomou myslí.V návaznosti na propojení energií v meridiánových dráhách ( poťukáváním konečky prstů) a na naši podvědomou mysl a emoce, jsem schopni změnit naše životní programy.

Cítíte- li, že chcete začít v životě něco změnit - odstranit stres, strachy, zlepšit vzájemné vztahy, závislosti, finance , uzdravit svoje nemoce apod. Začněte technikou EFT – je to nejrychlejší zkratka jaká vám bude vždy při ruce.

Tento kurz je zaměřen především na psychologickou a praktickou část této metody. Bez tohoto pochopení a a zvládnutí praxe, mnohdy těm, kteří se ji učí podle manuálu z internetu nefunguje.EFT je víc než si myslíte a může vám opravdu změnit život.

V ceně výukový materiál + občerstvení

Uzavírka přihlášek je 10.11.2016 do 18 hod. na tel. 736 670 603 ( minimální počet účastníků 4), pokud by nebyl kurz zaplněn, přesouvá se na další termín, který bude uveden na stránkách- cena kurzovnéhi 1.500,- Kč

Nevidíme věci takové jaké jsou, vidíme věci takové, jací jsme my. Eckhart Toolle

Více : http://studiodaja.cz/seminare/eft-kurzy