dentist 998830 640Moje kamarádka vždycky říkala zuby a porod to je to nejhorší co může být.

Jsou lidé, kteří chodí k zubaři rádi. Když jsem byla malá bydleli jsme v blízkosti zubní ordinace a já tam chodila sama si nechat prohlídnout zoubky, protože tam byl hodný pan doktor a dal mi vždy obrázek. Někdy, když nás bolí zub se dokonce modlíme, aby už jsme tam byli a někdo nás té bolesti zbavil. No a někdy je to tak, že sedíme v čekárně slyšíme vrtačku a už se nám dělá špatně. Bolí vás břicho, potí se vám ruce a nejraději by jste utekli jaký máte hrozný strach.

 

Ale i na tento strach existuje řešení. Mám vyzkoušeno, sama na sobě i na svých klientech, že strach ze zubaře se nechá velmi dobře odstranit. On to vlastně není strach ze zubaře, ale z toho co vás čeká při ošetření. To je vrtání, zvuk, trhání, dloubání, bolest apod.Existuje bezbolestné řešení, jak se strachu zbavit.Vyzkoušejte metodu EFT.

Metoda EFT pracuje s naším vlastním energetickým systémem a našemi emocemi.

Propojením energetických drah ( jemným poťukáváním určitých meridiánových bodů) a naladěním se na problém (psychologická část) strach a obavy snadno mizí.

Nejen, že vy jste po celou dobu klidní ale i bolest je tím pádem menší. A myslím, že i každému lékaři se spolupracuje lépe s pacientem, kterého neovládá strach.

Více na www.studiodaja.cz