face 623313 640Tak jací vlastně jsme? Jsme takový jací jsme uvnitř své duše, a nebo chceme, aby nás společnost a naši blízcí viděli jinak?

Nevím jak vy, ale byly časy, kdy i já jsem se za svou masku dlouho schovávala.

A jakou jsem měla? Byla jsem usměvavá, milá, spokojená, obětavá a tvářila jsem se, že jsem šťastná a spokojená.

 

Ale za touto maskou se schovávala nešťastná, smutná, bojácná, uplakaná a nesebevědomá žena. Ve vztahu, který nefungoval jsem zažívala domácí násilí, ponižování apod.

Moje zkušenost je, že vaše maska skryje před vaším okolím, to co nechcete, aby se dostalo na povrch, ale vaše duše a vaše tělo toto nedokáže dlouho skrývat.

Své emoce jsem potlačovala tak dlouho až se začal ozývat můj žlučník, častými záchvaty, moje ledviny a na konec i moje srdce. Dost dlouho jsem žila v roli oběti a vlastně se mi tam i líbilo. Možná, že moje podvědomí jen plnilo úkol programu – když budeš hodná, budou tě mít rádi. Neuměla jsem si dát lásku sama sobě, sice jsem ji rozdávala, ale tam uvnitř mě byl program nejsem dost dobrá, nezasloužím si to. Vlastně moje okolí reagovalo pouze na moje podvědomé programy, myšlenky a emoce. Moje okolí mi nastavovala zrcadlo.

Ze vztahu jsem odešla a začala se zajímat, proč se mi vlastně dějí takové věci.

Dnes už jsem ušla velký kus cesty osobního rozvoje. A za to kde jsem dnes vlastně vděčím všem těm, kteří mi nejvíce ubližovali. Jen oni mě dovedli na cestu poznání a já jim všem odpouštím a děkuji.

Dnes nepotlačuji své emoce (používám skvělou techniku EFT), dovolím si být smutná, vzteklá i radostná. Dovolím si říkat NE, když to tak cítím. Mám se ráda taková jaká jsem a jsem šťastná. Miluji svoji rodinu, dělám práci, která mi naplňuje a baví.

Propustila jsem všechny strachy a očekávání. Jsem tady a teď, vnímám krásy každodenního dne.

Přijímám do svého života vše co přichází. Díky práci s myšlenkami (metodou The Work), s emocemi (metoda EFT) a porozumění Zákonu přitažlivosti je svět mnohem radostnější a zajímavější.

Nepotřebuji se schovávat za svou masku, prostě ŽIJI.