christmas 1869902 640

Dárkové vánoční poukázky

Přemýšlíte o originálním vánočním dárku?

Chtěli byste pomoci někomu blízkému nastartovat cestu k lepšímu a šťastnějšímu životu?

Cítíte, že se někdo, koho máte rádi, neustále utápí ve svých negativních myšlenkách, emocích a neumí udělat první krok ke změně svého života?

Dnešní doba je čím dál tím více naplněná strachem, stresem a nejistotou. Bohužel si neuvědomujeme, že stres a strach snižuje imunitu a je příčinou mnoha našich problémů, jak zdravotních, tak psychických. 

Abychom zvládli náročnost tohoto období, potřebujeme být ve své vlastní síle a psychické rovnováze. Naše myšlenky a naše emoce  ovlivňují naši realitu. Proto je tak důležité se s emocemi a myšlenkami naučit pracovat. 

Je tradicí si „pod stromeček“ darovat materiální dárky, abychom druhému udělali radost. Bohužel, velmi často z nich radost za čas vyprchá ...

Štěstí a zdraví se odráží na stavu naší mysl. Bohužel je v některých případech těžké, tohoto stavu docílit a hlavně si ho udržet. Někdy opravdu potřebujeme pomoc.

Co kdybyste letos nadělili trochu originálnější dárek?

Darujte poukázku na emoční koučink,terapii. 

Poukázky nabízím v hodnotě 1000 Kč, 1.500 Kč, 2000 Kč, 2.500 Kč

Poukázky lze objednat písemně email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonicky 736 670 603 

Co můžete od terapie nebo emočního koučinku očekávat?

Profesionální a diskrétní přístup na přátelské úrovni, v příjemném prostředí. Je to důležité proto, aby se dotyčný člověk mohl cítit bezpečně a mohl bez obav říci, co ho trápí a s čím potřebuje pomoci. Je důležité aby dotyčný porozuměl tomu, kde je příčina problému a jak ho řešit. Terapeut je ten, kdo klienta touto cestou bezpečně provede.

Bohužel u dlouhodobých problémů to může být práce na více sezení a rychlost výsledku záleží na vzájemné spolupráci.

Přistupuji ke každému klientovi individuálně, s otrevřeným srdcem a upřednostňuji vzájemnou důvěru. Pracuji převážně s metodou EFT, Faster EFT, které spadají do oboru energetické psychologie. Často se ale nechám vést intuicí, kde používám spirituální EFT (vždy s ohledem na vibrační nastavení klienta). Používám řízenou vizualizaci, kvantovou techniku otevřeného srdce, práci s energií, léčení vnitřního dítěte apod.

 Více o mé práci a metodě EFT se dozvíte na stránkách www.studiodaja.cz.