Přidat podnadpis 6

 

Transformační a relaxační víkend pro ženy je nabídkou pro všechny ženy, které se zajímají o osobní rozvoj a mají zájem nejen o teorii, ale hlavně o praktickou část.

Dnešní doba je velmi vyjímečná a nyní už opravdu není čas pouze číst knihy a poslouchat motivační videa. Už je třeba začít vědomě žít a vše dávat do praxe. Budu teď opakovat slova indiánů s Kogi (kdy jsem měla tu čest se nimi tento víkend osobně potkat) .

"Pokud lidé nezmění svoje myšlení, neotevřeou své vědomí, svoje duchovní srdce a nezačnou se chovat k sobě, ostatním a hlavně k matce Zemi s respektem, pokorou a láskou, nemáme jako planeta šanci přežít." To mě přesvědčilo, že práce ktreou dělám, je opravdu potřebná.

Jsem ráda, že mohu do jižních Čech pozvat opět  svoji letitou kamarádku a kolegyni Katku Nesvadbovou  https://katkanesvadbova.cz/ ,se kterou jsme letos pořádali opět týdenní letní transfformační dovolenou pro ženy. 

Jelikož byl ze stran žen zájem, pokračovat v těchto akcích a hlavně mít opět možnost začít s Katkou Rodinné konstalace a Vědomé doteky (je fakt skvělá), nabízíme vám tento víkend.

Sobota 7.10.2023 10-20 hod. / neděle 8.10.2023 10-18 hod.  Po dobu kurzu bude zajištěno občerstvení - voda, nealko, káva, čaj - (zdarma) Oběd možno objednat po domluvě (hradí si každý sám).

Kurzovné za víkend: 2.550,- Kč ( záloha 1.000,- Kč) doplatek na místě.

Min. počet osob 5,  max 8-10 s vlastním postavením rodinných konstalací.

Místo konání v bývalé staré škole (po rekonstrukci) v malé vesničce Klínovice ( cca 9 km od Strakonic). Možnost přespání v budově ve vlastním spacáku ne zemi (100,- Kč)

Přihlášky: email - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo tel. 736 670 603 Jana Grohmanová / pokud bych vám nebrala telefon, zanechte vzkaz SMS- ozvu se zpět.