clipart gb9c8890d2 640Poslední dobou přibývá lidí (bohužel i dětí) s psychickými a zdravotními problémy. Setkala jsem se s klienty, kteří skončili, díky svému psychickému stavu u psychiatra a hledali tak pomoc. Jelikož jsem sama u psychiatra nikdy nebyla, tak jsem se ze zvědavosti vyptávala na průběh léčby. Většina lidí odpověděla stejně, že dostali pouze léky, aby se necítili špatně a moc času na ně lékař neměl. Pokud léky nezabíraly, tak dostali příště jiné.

Jsou dva druhy lidí. Ti, kteří zůstanou v roli oběti, stanou se pacienty a chodí si každý měsíc pro léky (ve vážných případech jsou určitě nutné, to nechci zpochybňovat). A ti, kteří se nechtějí smířit s tím, že léky berou(protože jim stejně jim většinou nepomáhají), a čtou příbalové letáky s vedlejšími účinky. 

Metoda EFT - technika emoční svobody už v samotném názvu napovídá, že emoce nepotlačuje, ale osvobuzuje od nich.

Osobně ráda klientům vysvětluji, jak funguje jejich mysl, emoce a energie v těle, aby porozuměli, proč mají problémy. Potlačené emoce způsobují energetické blokády v těle, ovlivňují buněčnou pamět těla a nedovolují tělu přirozenou regeneraci. Stres, strach, pocity vinny, úzkost, lítost, bezmoc, křivda udržují lidi ve velmi nízkých vibracích a tím si do svého života přitahují stále stejné nežádoucí situace, včetně nemocí.

Pokud chcete uzdravit svůj život na fyzické a psychické úrovni, uzdravte nejdříve svoje emoce z minulosti, z přítomnosti a přestaňte vytvářet strachy do budoucnosti. Neskutečně tak plýtváte svojí energií. Emocí strachu odevzdáváte tomu, kdo ve vás strach vyvolává, svoji energii a sílu. Pokud nepochopíte základní principy mysli a síly emocí, budete se stále cítit bezmocní. Od bezmoci je bohužel jen krůček k nemoci.

Nikdo nás neučil pracovat s emocemi a nikdo nás neučil jakou moc a sílu mají naše vlastní myšlenky. Někdy je třeba odkrýt hodně vrstvev emočních bolestí a traumat abychom se mohli dostat se ke kořenu problému. EFT hledá příčinu a nepotlačuje jen symptomy.

Také je třeba vzájemná důvěra a spolupráce, aby se nastartovala životní změna. Nemoc je vždy signál, že je něco nevyřešeného v minulosti a nebo jdeme špatným směrem v současnosti.

Pokud jste připraveni převzít odpovědnost za svůj život a své zdraví, můžete využít bezplatnou konzultaci - viz ceník. 

Nebo můžete využít dovolenou s terapeuty - https://katkanesvadbova.cz/6-dni-transformacni-dovolene/?fbclid=IwAR3OC1WVXpCzcECz8uG8P6DMqxz8ijeFkgBTsYuqNcgB-3IHdDc8Edm5u5M