child is sitting gc5d59a98b 640

Dnešní doba je velmi odlišná od našeho dětství a dětství našich dětí. Mohu porovnávat, protože jsem už babičkou. Je smutné, že čím dál tím více dětí má psychické problémy. Strach, úzkost, nízké sebevědomí, zvýšená emoční citlivost nebo naopak agresivita a výbuch vzteku.

Patnáct let se věnuji metodě EFT – práce s energií, emocemi a myšlenkami. Děti jsou pro mě velmi speciální klienti a přistupuji k nim velmi individuálně a citlivě. Pokud mi některý z rodičů zavolá (většinou maminka), že potřebuje dítě objednat na terapii, tak dávám přednost nejdříve rodičům a setkání bez dětí.

Nabízím novým klientům nezávaznou třicetiminutovou konzultaci zdarma, kde mi vysvětlí, co je trápí a kde je problém a domluvíme se na řešení. Některé děti jsou opravdu citlivé a nemají rády cizí prostředí a neznámé lidi. Pro tyto děti nabízím terapii v bezpečí rodinného prostředí a osobitý, hravý přístup.

Z mého úhlu pohledu by měl být pro dítě vytvořen při terapii prostor bezpečí a důvěry. Někdy říkám, že nejlepší terapie je, když dítě neví, že terapie probíhá, protože si vlastně hrajeme.

Pro své děti chceme to nejlepší. Utrácíme peníze za drahé hračky, telefony a počítače.  Ale to nejcennější, co jim můžeme dát je náš čas, láska, pozornost a bezpečí. Pojďme se stát vědomými rodiči a naučit sebe i děti zacházet s emocemi.

Od září připravuji program pro vědomé rodiče – Jak si zlepšit vztahy, zdraví a psychiku, pomocí metody EFT.  Pokud byste měli zájem napište: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo zavolejte 736 670 603

www.studiodaja.cz