girl g51408ce0c 640

Dovolená je od slova dovolovat si. Mnohdy si celý rok nic ne-dovolujeme, abychom si mohli pár dnů v roce "něco" dovolit.

Co kdyby jste si letos dovolenou dovolili prožít jinak?
 
Milé ženy, s radostí vás zveme k 6 dnům dovolené v přírodě v  jižních Čechách u Strakonic, kde si budeme každá za sebe a přitom společně užívat léto a dovolenou, slunce a radost, přírodu a procházky, vodu a koupání, relax.
 
A dále nás čeká cesta osobním a duševním rozvojem a navyšováním vibrací ze 3D do 5D reality. A "třešničkami na dortu" bude navyšování vibrací skrze spontánní tanec, masáže a vědomý dotek, relaxace a vedené vizualizace, arteterapie, aromaterapie,...
 
A důvod a záměr navyšování vibrací?
 
Navyšováním vibrací se náš život zpříjemňuje, zjednodušuje, ladí do sebe-lásky, sebe-přijetí, ladí do harmonie uvnitř nás i vně nás. Navyšováním vibrací léčíme tělo z fyzických nemocí, bolestí a problémů, uvolňujeme se z nízkých vibrací (stud, vina, smutek, vztek,...) a bereme zodpovědnost do svých rukou a tvoříme svůj život myšlenkami a vyzařováním lásky i radosti.
Kurzem vás bude po celou dobu provázet Jana Grohmanová - terapeut a emoční kouč EFT a Katka Nesvatbová - Metoda The Work - práce s myslí
 
Více informací a přihláška na stránkách-

 30.7. - 6. 8. 2023 

Celková základní cena: 7550 Kč

Těšíme se na další společnou cestu s vámi... do radosti, jednoduchosti, pohody a harmonie. A jak se říká, do třetice všeho dobrého ( viz odkaz článek)

https://zmenazivotajana.blogspot.com/2023/06/kdyz-veci-nejdou-podle-vaseho-planu-tak.html

  •  
Jana Grohmanová, www.studiodaja.cz   tel. 736 670 603 
Katka Nesvadbová, www.katkanesvadbova.cz tel. 603 571 980
 
--