earth g3e2f47a3f 640

Dovolená je od slova dovolovat si. Mnohdy si celý rok nic ne-dovolujeme, abychom si mohli pár dnů v roce "něco" dovolit.

Co kdyby jste si letos dovolenou dovolili prožít jinak?
 
Milé ženy, s radostí vás zveme k 6 dnům dovolené v přírodě v oblasti Radava u Orlíku, kde si budeme každá za sebe a přitom společně užívat léto a dovolenou, slunce a radost, přírodu a procházky, vodu a koupání, relax.
A dále nás čeká cesta osobním a duševním rozvojem a navyšováním vibrací ze 3D do 5D reality. A "třešničkami na dortu" bude navyšování vibrací skrze spontánní tanec, masáže a vědomý dotek, relaxace a vedené vizualizace, arteterapie, aromaterapie,...
A důvod a záměr navyšování vibrací?
Navyšováním vibrací se náš život zpříjemňuje, zjednodušuje, ladí do sebe-lásky, sebe-přijetí, ladí do harmonie uvnitř nás i vně nás, však o tom už od nás obou,( Jany Grohmanové a Katky Nesvadbové ) slyšíte při akcích a individuálních sezeních, terapiích. Navyšováním vibrací léčíme tělo z fyzických nemocí, bolestí a problémů, uvolňujeme se z nízkých vibrací ( stud, vina, smutek, vztek,...) a bereme zodpovědnost do svých rukou a tvoříme svůj život myšlenkami a vyzařováním lásky i radosti.
Kdo by nechtěl žít život v radosti a lásce, že? :-)
 
Datumy:
- 23. - 30. 7. 2023 nebo 30.7. - 6. 8. 2023
 
Cena přírodní a divoká: 
- lektorné: 5000 Kč (výukové materiály, výukové prezentace, pastelky, šátky, podsedáky, larisy, 
ubytování "nadivoko" pod širákem nebo ve vlastních či půjčených stanech (příspěvek na elektriku a pronájem  prostoru 1000 Kč/pobyt). K dispozici bude pitná voda z kanystrů, provizorní suché wc, elektrická zásuvka, koupání v Orlíku,...
Budeme v blízkosti tohoto místa: https://mapy.cz/zakladni?source=firm&id=2334618&x=14.1694351&y=49.5281955&z=17
strava: snídaně a večeře i studené i teplé pití pro vás zajistíme: cena 150 Kč/1 den (tzn. 1050 Kč/pobyt), obědy po domluvě, tzn. všechny přihlášené společně domluvíme (společné vaření "co dům dal", co každá dovezeme) a nebo si dojdeme do restaurace (vzdálenost asi 8 min pěšky přes lesík - okolo 200 Kč/1 jídlo). 
K dispozici bude plotýnka, hrnce, nádobí, talíře, hrnečky, misky,...
Celková základní cena: 7050 Kč
 
Věříme, že vás cena i program dovolené zaujala. Máte-li jakékoliv dotazy a chcete se přihlásit, ozvěte se nám co nejdříve odpovědí na tento email.
Těšíme se na další společnou cestu s vámi... do radosti, jednoduchosti, pohody a harmonie, na cestu do  5D. 
Přidáte se k nám? Více informací a možnost přihlášení na https://katkanesvadbova.cz/6-dni-transformacni-dovolene/
 
Jana Grohmanová, www.studiodaja.cz   tel. 736 670 603 
Katka Nesvadbová, www.katkanesvadbova.cz
 
--