woman gd772fa714 640

Výukově transformační měsíční kurz - Cesta k myšlenkové a emoční svobodě pomocí metody EFT

Začínáme ve středu 2.3.2022 - 30.3.2022od 18-21 hod. ( vždy každou středu) Z organizačních důvodů se termín začátku kurzu posouvá, nový termín bude ohlášen co nejdříve.

Nacházíme se ve velmi hektické době plných změn. Pozitivních i negativních. Transformace na naší planetě jede na plné obrátky a občas to s námi pořádně mává. Proto je velmi důležité tuto dobu zvládnout a zůstat tak ve své psÿchické a emoční stabilitě. tento rok, je rokem změny. Změny myšlení, vnímání a hlavně pochopení. Tato doba nás vede k přehodnocení způsobu našeho života. Je nejvyšší čas vystoupit z role oběti, kritika a přejít do role tvůrce. Ja čas změnit naše podvědomá nahraná přesvědčení a změnit programy a vzorce v naší mysli.

Když budete chtít dítě naučit jezdit na kole a ono neví jak na to, dáte mu ke kolu  přídavná kolečka, aby udrželo balanc a nebálo se, že spadne. Dáte mu pocit bezpečí a důvěru. Pak ale přijde čas, kolečka odebrat aby to zvládlo samo. A přesně tak to je s naším kurzem. 

Sama jsem absolvovala mnoho 1-2 denních kurzů osobního rozvoje. Na kurzu jsem dostala mnoho nových informací a ve skupině lidí byla vždy úžasná energie a nadšení. Bohužel za čas energie a nadšení zmizelo a já často byla opět na začátku. Chyběla mi dlouhodobá podpora a energie skupiny. Proto vám na základě mých zkušeností nabízím tento program. Věřím, že cena tohoto programu je více než přijatelná. Já sama jsem za podobný koučovací kurz zaplatila mnohem a mnohem více a nikdy jsem nelitovala. Pokud by si někdo myslel, že mu tento kurz nic nedal a nevnímal by jeho hodnotu, garantuji vám vrácení peněz. 

Cena kurzovného je 3.500Kč - celkem 5 lekcí - platba předem na účet

Po celou dobu kurzu mají účastníci plnou podporu a poradenství zdarma a případnou individuální terapie se slevou 55 % 

V ceně jsou pracovní materiály a skripta. Po dobu výuky je zajištěno zdarma občerstvení. Více informací na tel. č. 736670603 Jana Grohmanová

Přihlášky posílejte na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Počet zájemců je omezen.

Studio Daja- Holečkova 19 Strakonice

https://www.studiodaja.cz/seminare/osobn%C3%AD-rozvoj

https://www.studiodaja.cz/doporucuji-vam