Vytisknout
Zobrazení: 348

 stress gefa4958fa 640 

Pracovní workshop. EFT nebo 'Tapping' - Cesta k vnitřní svobodě. Práce s myšlenkami, emocemi a energií. 

Strakonice, Studio Daja - 12.11.2021 17-20 hod.

Dnešní doba je doba strachu, stresu, obav a úzkosti. Náš strach nás může zachránit ale také zabít? Spolu s chronickým stresem se stává tichým zabijákem číslo jedna. Metoda EFT již pomohla mnoha lidem překonat strach a vymanit se z omezujících emočních vzorců. 

Co je EFT a jak vám může pomoci?

Vaše tělo, stejně jako všechno ostatní ve vesmíru, je tvořeno energií. Negativní myšlení, emocionální trauma, nezdravé jídlo, toxicita v našem prostředí, to vše může tuto energii rychle vyčerpat, což vede k fyzické bolesti a nemoci.

Když dojde k emocionálnímu traumatu v důsledku obtížné životní události, bez ohledu na to, jak náročný zážitek je, pocity bolesti, stresu a nízké sebehodnocení často samy nezmizí. Ukládají se ve vašem těle jako energetické uzly nebo blokády, což často vytváří celoživotní vzorce chování a podle zákona přitažlivosti ve skutečnosti přitahujeme, to co nechceme. Bohužel strach a stres snižuje imunitu a je příčinou mnoha fyzických nemocí.

Zde přichází na řadu technika emoční svobody.

EFT se používá k uvolnění emocionální bolesti, omezení přesvědčení a negativních vzorců chování v těle pomocí „klepání“. Zahrnuje použití jednoho základního postupu - poklepání na klíčové body poledníku na horní části těla dvěma prsty při opakování specializované sekvence afirmací.

Přijďte si vyzkoušet, jak funguje metoda EFT v praxi.

Existuje celá řada různých metod, které můžete vyzkoušet, a některé mají potenciál velmi rychle vytvořit masivní posuny. Jednou z nich je metoda EFT. Pokud máte vážný zájem přijďte si metodu vyzkoušet. Prosím, napište mi předem na emailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. s jakými strachy bojujete, abych věděla, na jaké téma se konkrétně zaměřit. Kapacita zájemců je omezena.

Místo konání Studio Daja - Holečkova 19 Strakonice (naproti školce Čtyřlístek) cena workshopu včetně pracovních materiálů a občerstvení je 600,- Kč platba na místě. Přihlášky, na tel. č. 763 670 603. Pokud vám nebude brát telefon, věnuji se klientovi, zanechte SMS.