Vytisknout
Zobrazení: 496

 

candlelights 2179184 640

Páteční večer a povídání při svíčkách? Proč ne. Prostě se jen tak sejít, se stejně naladěnými lidmi, popít čaj, kávu, dát si něco dobrého. Každý kdo.chce je vítán. Pátek 8.10.2021 od 19 hod.

Letní čas pomalu končí a jak se říká, utekl jako voda. Byl to takový trochu oddychový čas od stresového jarního období všech zákazů a příkazů.  Všichni jsme měli dost času si zjistit informace, které se  bohužel v médiích neobjevují a zamyslet se nad tím, co je pravda a co ne. Prožíváme docela psychicky náročné období a podporu potřebuje každý. 

Tato vláda způsobila, že se lidé rozdělují. Mají protichůdné názory, přesvědčení a každý si myslí, že ze svého úhlu pohledu má pravdu. A jak to v životě běžné bývá,  tak dva se hádají a třetí se směje. Do smíchu je určitě těm, kteří na celé této celosvětové hře jménem Cov.....vydělávají neskutečné peníze.

Bohužel do smíchu není těm, kteří díky svému přesvědčení a názorům jsou manipulováni, vydíráni a zastrašováni. Tlak se zvyšuje a podzim bude ještě možná hodně divoký. Teď je třeba vše psychicky ustát a nepodlehnout svému strachu. Často slýchávám, že někteří lidé mají pocit, že jsou se svými protichůdnými názory sami a bojí se, že podlehnout tlaku a manipulaci. 

Teď je velmi důležitá doba držet pohromadě a dávat si vzájemnou oporu. Někteří možná již litují svého chybného rozhodnutí a potřebují též pomoci. S blížícím se podzimním obdobím nabízím společná večerní setkání při svíčkách, psychickou podporu a prostor pro vzájemnou komunikaci mezi stejně naladěnými lidmi. 

 „Myslím, že máme povinnost udržovat světlo vědomí, abychom zajistili, že bude pokračovat do budoucnosti.“ —  Elon Mus


Kde a kdy? Studio Daja - Holečkova 19 Strakonice.Pátek  17.9. od 19 - 21 hod.

Zatím tyto termíny 17.9, 8.10.2021  Na dalších termínech se můžeme domluvit. Káva, čaj, nealko zajištěno. Vstupné dobrovolné, plus jedna svíčka nebo něco dobrého ke kávě. 

Na společné večery se těší. Jana G.