tea time 3240766 640

     Pozvánka na podvečerní povídání a dobrého čaje, na téma:

       Strach, manipulace a sebeláska.

      Čajovna na Půdě - sobota 7.8.2021 od 18-20 hod.

Aktuální téma dnešní doby je strach. Žijeme ve stresující a zrychlené době. Informace, které se k nám přes média dostávají jsou plná strachu. Je nám neustále předkládáno, že ze všech stran hrozí nebezpečí a Covid číhá za každým rohem. Někdo zůstal vyděšen a věří všemu, co vysílají v televizi, říkají politici a podle toho se tak chová. Jiní už tuto hru prokoukli a nebojí se Covidu, ale těch nesmyslných příkazů, zákazů a omezení.

Tam, kde nestačí strašení, přichází manipulace. Lidé podléhají očkovací, politické kampani ne ze strachu o své zdraví, ale ze strachu o to, že nebudou moc chodit do práce, podnikat, navštěvovat kulturní zařízení, cestovat apod. S lidmi se nejlépe manipuluje, když jsou vystrašení. Tato taktika je vyzkoušená mnoho let a dobře funguje. Všechno je špatně a začíná to být nebezpečné. Neustálý strach snižuje imunitu a ve strachu děláme chybná rozhodnutí.

Proč je v tomto názvu uvedená sebeláska? Protože je s těmito tématy úzce spojená víc než si myslíte. Zkusíme se na to vše podívat nejen z pohledu energie a zákonitostí vesmíru, ale ukážeme si cestu k řešení. 

Na společný večer se těší Jana Grohmanová. 

V rámci vyváženosti energí je vstupné 140,- Kč