treasure chest 5576845 640

Nemusíme chodit do dávné minulosti.  I dnes mají ženy rády zlaté šperky a velice rády se s nimi zdobí. Když muž koupí ženě zlatý šperk, je to známka velké úcty a lásky (pokud si tím ovšem nežehlí jen nějaký ten průšvih).

Zlaté šperky, zlato a jejich krásná, blýskavá zlatá barva v minulosti představovala pro jejich majitele symbol energie nejvyšší Božské síly. Symbol jsoucna, pochopení všeho božského, otevření se moudrosti a napojení na intuici.

Proto bývají chrámy a kostely obklopeny zlatými (nebo pozlacenými) předměty. Zlatá barva totiž oplývá určitým magickým kouzlem. Naši předci věřili, že podporuje duchovní energie, věštění a propojuje člověka s vyššími energiemi Zdroje. Zlatá barva posiluje sílu, odvahu a sebedůvěru.

Zlato může být nejen krásnou ozdobou žen nebo mužů, ale může nám přinést též svobodu, bezpečí a jistotu. Víte jak? Chcete se dozvědět o drahých kovech více? I dnes vám mohou ovlivnit život víc, než si myslíte.

Já osobně dostala skvělé informace, velmi aktuální pro dnešní dobu od paní Janekové z Písku. Doporučuji získat od ní více informací.  Více na   https://ludmilajanekova.cz/