christmas 2892235 640

Dárkové vánoční poukázky

Přemýšlíte o originálním vánočním dárku?

Chtěli byste pomoci někomu blízkému nastartovat cestu k lepšímu a šťastnějšímu životu? Cítíte, že se někdo, koho máte rádi neustále utápí ve svých negativních myšlenkách, emocích a neumí udělat první krok ke změně svého života? Dnešní doba je naplněná strachem, stresem a nejistotou.

Bohužel si neuvědomujeme, že stres a strach snižuje imunitu a je příčinou mnoha našich problémů jak zdravotních, tak psychických. To, abychom zvládli náročnost tohoto období, potřebujeme být ve své vlastní síle a emoční rovnováze. Naše myšlenky a naše emoce ovlivňují naši realitu. Je tradicí si na  vánoce darovat mnoho materiálních dárků a předmětů. Bohužel, velmi často z nich radost za čas vyprchá a opět cítíme, že nám něco chybí. Štestí je stav mysli. Chtete dát letost trochu jiný dárek a pomoci někomu nastartovat život k životní změně? Darujte mu poukázku na emoční koučink - terapii. 

Poukázky nabízíme v hodnotě 1000,- 1.500,- 2000,- 2.500,- 3.000 až 5.000 Kč. Poukázky lze objednat písemně email:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Vánoční akce pro tento nároční rok 2020.  Ke každé poukázce dárek. 50% sleva na další případnou terapii nebo emoční koučink.

Co mohu od terapie nebo emočního koučinku očekávat?

Profesionální a diskrétní přístup na přátelské úrovni v příjemném prostředí. Terapeut je průvodcem klientovo myšlenek a emocí. Společně hledají příčinu problémů a to nejlepší řešení k jejich odstranění. Osobně se snažím vysvětlit klientovi, jak funguje jeho vlastní mysli, podvědomé programy v mysli a jak jeho vlastní emoce ovlivňují jeho život. Mohu ukázat tu nekratší cestu ke změně. Pomohu mu osvobodit se ze zajetí myšlenkových vzorů a emocí. Někdy je to práce na více sezení a rychlost výsledku záleží na vzájemné spolupráci. Pracuji převážně s metodou EFT, Faster EFT, práce s intuicí,  s myšlenkou, s kvantovou technikou otevřeného srdce, léčením vnitřního dítěte a pod. Více o mé práci a metodě EFT se dozvíte na stránkách www.studiodaja.cz.

 

 

 

Pokud máte zájem kontaktujte mě. Jana Grohmanová 736 670 603