face 535769 640I v mém životě se stane, že potřebuji pomoc terapeuta. Někdy je třeba se na problém podívat z jiného úhlu pohledu a nechat si pomoci. Lékař si také sám nezvládne vyoperovat slepé střevo. Zatím chodíme ke kadeřníci, kosmetičce, pečujeme o své nehty a zevnějšek, ale pečujete také o své duševní zdraví?

Já jsem se naučila pečovat o své duševní zdraví a nabízím pomoc i ostatním. A jak pracuji?

Ke každému klientovi hledám osobitý a přátelský přístup. Vyslechnu jeho problém a nabídku mu z mého úhlu pohledu, jaké bychom společně mohli najít řešení. Jde o vzájemnou důvěru a spolupráci. Zde to nefunguje tak, jako u klasické medicíny. Stylem, „doktore mám problém a vy mi dejte léky, ať jsem zdravý“.

Má práce je dovézt klienta k tomu, aby porozuměl svým problémům a našli jsme společně příčinu. Metoda EFT pracuje na třech základních úrovních. Tělo, mysl, emoce. Pomocí terapie pracujeme s podvědomým a jdeme hluboko do příčiny vzniklého problému. Pomocí metody EFT lze řešit zablokované podvědomé programy, traumata z minulosti a myšlenkové bloky.

Ke každému klientu je přistupováno s empatií a vždy intuitivně, jak je potřeba. K tomu využívám znalosti a zkušenosti nejen s metodou EFT, ale i mentální léčbou a práci s energií a myslí.

Potlačované emoce jsou nejčastějším problémem, který je třeba řešit. K tomu je potřeba mít důvěru klienta a pomoci mu tyto bloky nalézt a uvolnit. Terapie a koučink, vede klienta k pochopení, přijetí, zpracování, odpuštění a léčení.

Někdy dojde k pochopení a uvolnění bloku jednorázově, jindy je třeba mít více sezení. Pokud si ve svém životě hromadíme problémy několik let, nemůžeme očekávat okamžitý výsledek za pár hodin. I naše mysl, potřebuje určitý čas k přepsání a ukotvení nových myšlenek a programů.

Doporučuji projít koučinkem. Uvědomíte si, jak funguje lidská mysli, emoce a jak si tvoříme svůj život. Pak jste schopni nastartovat skutečnou změnu ve svém životě.

Někteří lidé stále ještě váhají, zda investovat svůj čas a své peníze do osobního rozvoje. Jsme naučení své problémy potlačovat nebo je zvládat pomocí alkoholu, kouření, utěšujících léků apod. Nehledě na to, kolik vás pak stojí každý měsíc léky na vaše chronické nemoci.

Když převezmete za svůj život odpovědnost, tak investice do toho pochopit, jak můžete pracovat se svými myšlenkami, emocemi a uzdravit svůj život stojí za to. I mě to kdysi stálo nemalé peníze a dnes vím, že tato investice se vyplatila. Uzdravila jsem se ze svých nemocí a stala se spokojenou a šťastnou.