5d2915a2b5a5e6d2b228f60f235bcab7Cesta k myšlenkové a emoční svobodě, spojená s prací s vlastní energií a životem v souladu se zákonitostmi Vesmíru.

Dvouměsíční koučovací program pro rok 2020.                              Přidáte se také?

Často se ve svých životech dostáváme do bodu, kdy nevíme jak dál. Náš život bývá rozmanitý. Prožíváme nejen pocity radosti, zdraví, lásky a štěstí,ale také bolest, zklamání, zradu a utrpení. Bohužel nikdo z nás nedostal návod k použití ke svému životu. A tak občas jedeme ve svých životech stylem pokus - omyl. Proto se může stát, že se na své životní cestě dostaneme do bodu, kdy už nevíme jak dál. Opakují se nám situace, které nechceme, máme špatné a nefunkční vztahy. Potýkáme se svými zdravotními, či psychický problémy, s nedostatkem financí, spadáme do různých závislostí apod.

Co kdyby jste se dozvěděli, že si za to můžete sami. STOP ! Tak právě to je to, co asi teď opravdu

nechcete slyšet. Mnozí vypínáte počítač, aby jste nemuseli číst dále a nebo pronášíte na moji adresu trochu ostřejší slova. Je to v pořádku. Pokud takto reaguje, prosím nečtěte dále. Nechci ve vás vyvolávat pocity vinny nebo naštvání. Sama jsem před několika léty reagovala podobně , ale stálo mi to za zamyšlení a nastartování práce na sobě.

Tak mám pro vás dobrou zprávu. Jde to změnit! Jak?

Je důležité pochopit určité souvislosti a zákonitosti Vesmíru.

Je důležité pochopit, jak funguje naše mysl, podvědomé programy a jak s nimi vědomě pracovat.

Je důležité pochopit, proč jsou pro nás důležité naše emoce a jak díky jim můžeme změnit naše vnitřní nastavení.

Je důležité převzít plnou odpovědnost za svůj život a stát se vědomými tvůrci.

Nejdůležitější je ale třeba udělat první krok.

Zvu vás vydat se mnou naCestu vědomého bytí“. Váš život se nezmění ze dne na den. Ani vám ho nikdo nezmění mávnutím kouzelného proutku či jednou terapií. Změna vašeho života je cesta. Cesta, na které budete postupně odhazovat svou emoční zátěž, staré myšlenkové programy, negativní přesvědčení a začnete se otevírat novým energiím. Pochopíte postupně zákonitosti Vesmíru a jejich vliv na váš život. Rok 2020 je rokem silné, pokračující transformace Vědomí. Planeta Země postoupila do vyšších energií a tyto energie zesilují a nutí nás měnit naše životy. Cítíme, že už je čas třeba opustit nefunkční vztah, změnit práci, která nás nenaplňuje apod. Tyto energie nás doslova popohání, abychom začali na sobě pracovat a posunuli do nového paradigmatu vnímání skutečné reality. Směrují nás k tomu, abychom se zbavili strachu, manipulace a převzali plnou odpovědnost za své myšlenky, emoce a hlavně za svůj život.

Změna se děje buď teď a nebo nikdy.

Nabízím vám dvouměsíční koučovací skupinový program ( malá skupina max. 5 -10 stejně naladěných lidí).

Setkání a práce ve skupině každý týden ( po dobu 3 hodin) , vždy na konkrétní téma. Každý člen skupiny se zavazuje pomocí samostudia ( studijní materiál obdrží či mu bude doporučen) na sobě pracovat. Práce ve skupině, má vždy větší sílu a vzájemnou podporu.

Po dobu účasti na tomto programu mají účastníci mimořádnou slevu 50% na případnou individuální terapii. U složitějších problémů je třeba odblokování a osobní přístup, který by ve skupině nebyl vhodný.

Na jaké téma se zaměříme?

Zákonitosti Vesmíru aneb vše je energie.

Jak funguje náš mozek, síla našich myšlenek a podvědomých programů.

Stres a jeho negativní vliv na náš život.

Důležitost emocí, aneb co vám u lékaře neřeknou – seznámení s metodou EFT – praktická část.

Energie našich slov, myšlenek a emocí – praktická část.

Sebeláska, zkratka na cestě osobního rozvoje – praktická část.

Jak se naučit říkat ne a stanovit si svoje mantinely a hranice.

Léčivá síla lásky, vděčnosti a odpuštění – léčivá meditace.

Hubnutí začíná od hlavy. Aneb hubnutí jako vedlejší účinek práce „na sobě“.

Cesta mého života – propojení Zákona přitažlivosti s mým životním cílem. Převzetí odpovědnosti za svou další cestu Vědomého Bytí

Po dobu dvou měsíců ( 8 týdnů) se budeme scházet na 3 hodiny v týdnu. Celkem 24 vyučovacích hodin. Setkání a práce na sobě v jednom týdnu vás bude stát 400,- Kč, celkem za dva měsíce 3.200,- Kč.

Tento program má zvýhodněnou cenovou nabídku.

Proč se přidat do skupiny a pracovat tímto stylem?

Výhodná cena. Pokud půjdete na jakýkoliv jednodenní kurz osobního rozvoje zaplatíte většinou kolem 2.000 korun i více (vlastní zkušenost).

Pokud zvolíte individuální osobní koučink, tak cena se pohybuje za hodinu od 1.000 korun a více. Cena za individuální terapii bývá podobná (mohu potvrdit z vlastní zkušenosti).

Podpora skupiny. Skupina lidí, která pracuje na společném tématu se energeticky podporuje vzájemně a hlavně víte, že v problémech nejste sami. Většinou se účastníci skupiny dokáží velmi dobře podpořit a pomoci jeden druhému.

Pokud by se ve skupině projevil někdo, kdo práci všech ostatních narušuje a nespolupracuje , nedodržuje diskrétnost, může být lektorem vyloučen bez náhrady vrácení kurzovného.

Podpora kouče a individuální přátelský přístup. Jednodenní či víkendové kurzy mají nevýhodu, že vás pokaždé jako by vytáhnout z vašich problémů a nastartují vás ke změně. Vy chvíli na této vlně jedete, cítíte nadšení. Bohužel za čas zjistíte, že nadšení opadlo a jste zase na tom podobně ( mou potvrdit z vlastní zkušenosti). Změna života je cesta, ne jednorázový výlet.

Pokud jste připraveni bude to tento rok opravdu JÍZDA a energie roku 2020 nám k tomu budou hodně pomáhat.

První kurz již zakončujeme tento týden. Další termíny se připravují, termín bude vyhlášen, dle počtu zájemců.

Předběžný zájemci piště, nebo volejte 736 670 603 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Podmínka je minimálně 6 lidí ve skupině.  

Těší se na vás Jana Grohmanová