christmas 1808556 640Předvánoční slevy na dárkové poukázky

Nevíte o co si napsat Ježíškovi ? Nevíte jaký dárek nadělit svým blízkým?

Všichni si vzájemně přejeme na vánoce štěstí, zdraví, hojnost, klid, mír a lásku. Místo toho občas propadáme nákupním horečkám a kupujeme někdy nesmyslné dárky. Neuvědomujeme si, že ten klid, hojnost, láska a zdraví nepřicházejí ze všech těch materiálních věci, které ve velkém množství nakupujeme, ale s obyčejných každodenních maličkostí. Stává se, že hledáme něco, co nás  konečně v životě udělá tím šťastným a spokojeným.

Co kdyby opravdu bylo možné si něco takového nadělit ?

Co kdyby opravdu šlo zlepšit vaše zdraví, vzájemné vztahy, najít svou vlastní vnitřní rovnováhu, sebevědomí a radost ze života?

Možná, že jste na vánoce sami a prožíváte spousty skrytých emočních bolestí a smutku.

Možná, je na čase se zbavit svých neustálých strachů a omezení.

Možná, že toužíte po změně a nevíte jak to udělat.

Možná, že je tato nabídka vhodná právě pro vás nebo někoho z vaší rodiny, či přátel.

Tak právě pro vás je tato předvánoční velká slevová nabídka.

Pojďte sobě, či druhým nadělit cestu ke štěstí, zdraví, hojnosti, klidu, míru a lásce. Změna je cesta a vaše rozhodnutí, já jsem ten kdo vám pouze ukazuje cestu. Nemám zazračnou moc vám za jedno sezení změnit život a také vám to neslibuji.  Mohu vám ale  předat své zkušenosti a ukázat cestu jak pomocí práce s vlastní energií, emocemi a myšlenkou měnit svůj život  lepšímu.

1.Poukázka cena 500,- Kč - na tuto poukázku můžete využít 2 hodiny terapii - v běžné ceně 1.300,- Kč (ušetříte 800,- Kč)

 

2.Poukázka cena 1.000,- Kč- na tuto poukázku můžete využít 2 hodiny emočního koučinku v běžné ceně 2.000,-Kč (ušetříte 1.000,- Kč)

 

3. Poukázka cena 1.500,- Kč na tuto poukázku můžete využít 3 hodiny- terapie + emoční koučink v běžné ceně 2.400,- (ušetříte 900,-Kč)

 

4. Slevová poukázka na kurz dle vlastního výběru - 1.000,- Kč  při koupi tohoto poukazu zaplatíte pouze 700,- Kč a obdržíte slevu 1.000,- Kč

Poukázku na masáže je možné individuálně domluvit na tel. č. 604614990 p. Bartáková

Všechny poukázky mají platnost do konce roku 2020

Objednání poukázek : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na tel. č. 736 670 603 zaslání nebo předání poukázek po písemné nebo  tel. domluvě. Poslední možnost objednání a osobního odběru ve Strakonicích je 24.12. 2019 do 12 hod.