fax 1889047 640Zajímáte se o osobní rozvoj? Nemůžete si v současné době dovolit investovat peníze do kurzu, workshopu či osobní terapie? Chcete na sobě pracovat s tím, že nebudete muset nic investovat a ještě dostanete odměnu?

Tak tato nabídka je pro vás. Viz nabídka https://www.studiodaja.cz/seminare/osobní-rozvoj

Staňte se organizátorem kurzů nebo přednášek ve vašem bydlišti.

Pokud jste schopen(schopna), organizačně zajistit prostory pro uspořádání přednášky, workshopu či kurzu, nabízím spolupráci s odměnou.

Podmínkou je zajištění odpovídajících prostor pro přednášku (pro minimálně 15 a více lidí). Prostor pro kurz či workshop (minimálně pro 8 až 15 lidí). Zajištění propagace a účasti( propagační materiál obdržíte). Odměnou je účast na akci zdarma( včetně semináře) a navíc poukázka na individuální terapii EFT v hodnotě 1.400,- Kč.

Pokud jste schopen(schopna) zajistit na kurz v rámci propagace více zájemců, provize v hodnotě poukázek na terapii se navyšuje. Vše po vzájemné domluvě. Na případnou spolupráci se těší Jana Grohmanová. Kontakt: email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. heslo spolupráce. Více informací na https://www.studiodaja.cz/