automobile 160339 640Jak jednou pro vždy překonat strach z řízení auta !

Pozvánka na večerní workshop 4.7.2019

17 - 21 hod. Studio Daja - Strakonice

 

Máte řidičák a bojíte se řídit ? Máte automobil a bojíte se přihlásit do autoškoly, protože si myslíte, že by jste to nezvládli ? Řídili jste, ale stala se vám nehoda a od té doby se bojíte usednou za volant ? Pak je tento pracovní workshop přímo pro vás. 

Technicky řídit  auto  vás naučí profesionální učitel autoškoly ( existují i kondiční jízdy). Silniční předpisy se naučíte podle vyhlášek a testů. Pracovat se strachem a stresem se naučíte na tomto workshopu. Pak už vám nebude nic bránit usednout za volant a řídit. Samozřejmě každá dovednost se zlepšuje tréninkem, proto i vy se s každou další vaší jízdou budete určitě  zdokonalovat.

Nebojte, ponecháte si jen tolik vlastního strachu, který spolu  změníme na  respekt a opatrnost, tak aby vás chránil a neomezoval.

Co způsobuje strach v našem těle ? Přečtěte si v tomto článku https://zmenazivotajana.blogspot.com/2019/06/strach-v-nasem-zivote.html#more

Co se v kurzu naučíte ?

Co jsou emoce a jak nás negativně ovlivňují v našem životě.

Zaměříme se na strach a jeho negativní účinky na náš život.

Odhalíme společně vaše strachy a podvědomé negativní programy a  přesvědčení ohledně řízení auta.

Naučíte se používat metodu EFT, která umí se strachy a s našemi omezeními pracovat ( teoretická a praktická část).

Dostanete domů návody a praktická cvičení jak pracovat s dalšími případnými strachy ve vašem životě.

Naučíte se eliminovat váš stres, tak aby jste se mohli v řízení auta zdokonalovat bez strachu a zůstat tak v klidu a pohodě.

Kolik kurz stojí ?

Cena kurzu je 950,- Kč ( průměrná hodinová cena kondiční jízdy v autoškole stojí 300-500,- Kč).

Dárek účastníkům kurzu:

Účastníci kurzu obdrží slevový kupón ( 50% sleva) na případnou další individuální terapi EFT 

Místo konání :

Studio Daja - Strakonice - Holečkova 19

Info: Přihlášky na tel. č. 736 670 603 nebo email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Počet míst omezen.

Pokud by vás náplň kurzu zaujala a nehodí se vám termín, pošlete kontakt a budu vás informovat při vypsání dalšího termínu. Kurz je možné věnovat jako dárek - pokud budete mít zájem pošlu vám dárkovou poukázku.