obrázek alergieJaro je jedno z nejkrásnějších ročních období. Pro někoho ale může být i obdobím zdravotních problémů a tou jsou alergiie.

Alergie jsou mentálním problémem. Naše psychika z nějakého důvodu naprogramuje své vlastní tělo tak, aby působilo proti sobě samému tím, že imunitní systém vyvolá nepřiměřenou reakci na obecně neškodné podněty ( alergeny).

Kdykoliv se stane v našem životě něco traumatického nebo se dostaneme do emočně nepříjemné situace, náš mozek dostává  veškeré informace z vašeho okolí. Může to být vůně trávy, obsah vzduchu, který dýcháte, třeba i to, že je přítomen pes nebo kočka a mnohdy i to, co jste měli v tu dobu v žaludku.

Někdy pak podvědomí propojí programy ochrany s celkovým obrazem situace a omylem přiřadí význam i ostatním aspektům.

Podvědomí mylně vyhodnotí situaci jako emočně ohrožující a vyšle obranu, vaše podvědomí vás chce vlastně ochránit. Vám se může spustit rýma, pálení v očích, kýchání, vyrážka a pod.

Pokud máte zájem řešit své alergické problémy jinou cestou než léky je zde řešení. Hledáme společně příčinu - nepotlačujeme pouze aspekty problému léky.

Metoda EFT pracuje s emocemi a naším podvědomými programy. Je velice dobrým řešením na problémy nejen s alergiemi ale i celou řadou psychosomatických onemocnění.

Na měsíc květen 2019 je akční cena za řešení alergií- terapie 

Cena za 1 - 1,5 hod. terapie je v akci za 500,- Kč. Výsledek terapie je nutné ověřit reakcí na aleŕgen. Pokud by se vyskytli zbytkové aspekty problému je které nebylo možné odhalit při nepřítomnosti alergenu je možné využít další terapii v ceně 250,- Kč.

 

 

 

Přihlášení k odběru novinek

Odebírejte novinky a získejte ebook ZDARMA

Jak jsem se zbavila alergie - Jana Grohmanová

 

Přihlášením odběru novinek souhlasíte s udělením souhlasu ke zpracování osobních údajů. (Jméno a příjmení a email)

Ochrana osobních údajů