sky 1875450 640

Několik let se zabývám úžasnou technikou emoční svobody EFT. Tento překlad z anglického jazyka je více než výstižný, protože můžete opravdu cítit svou vnitřní svobodu. Pro mě je to cesta. Někdy se moji klienti vrací jindy ne. Pokud někdo za mnou přijde a má nepřekonatelný strach z pavouků nebo z něčeho jiného jsme schopni spolu tento problém většinou na jednom sezení vyřešit.

Je spokojený, přestane mu to vadit, omezovat život a více nechce řešit.

Pak přijdou lidé, kteří čtou řadu pozitivních knih, běhají od jednoho semináře osobního rozvoje k druhému a hledají cestu. Přijdou na sezení či kurz a čekají zázraky. Já jsem ten kdo jim může ukazovat cestu ale jít po ní musí sami.

Je to cesta, kde je třeba přijmout za prvé svou odpovědnost za vše co se mi v životě děje.

Uvědomit si, že ten kdo to může změnit jsem jen a jen já.

Náš život si tvoříme podle svých podvědomých programů a nahraných přesvědčeních, které jsme převzali od svých rodičů, vychovatelů, partnerů, společnosti apod. ( a ne vždy byly pravdivé). Ale my jsme mnohdy uvěřili, že nejsme dost dobří, za nic nestojíme, život je boj a utrpění apod. Podle toho se také odvíjí náš život. a cestě k emoční svobodě je třeba si uvědomit svoje emoce, které  jsme raději vždy potlačovali než vnímali. co nám chtějí říci.

Je třeba pochopit význam emocí a jejich energetickou sílu a naučit se s nimi pracovat. Propustit negativní představy, negativní emoce a přesvědčení. Mohu to někdy přirovnat jako k loupání slupek cibule.

Pokud si emoční bolest neseme několik let ( ublížení, křivdy, zlobu a pod,) tak těch vrstev a nánosů bývá mnoho a můžeme je odkrývat postupně, tak abychom mohli dojít k pochopení, co nás jaká situace měla naučit a proč jsme ji museli prožít.

 

Touto cestou se dostáváte blíže a blíže ke své osobní svobodě. Ztrácíte strachy, obavy, úzkosti, dovolíte si otevřít své srdce a naplnit se svou sebeláskou a sebe hodnotou. Věřte, že je to cesta která stojí za to. Není to o tom, život jen pochopit na úrovni mysli, vše je o  tom dovolit si to prožít  přes emoce.

To je  cesta která vás dovede do vašeho středu. Do vašeho srdce, kde jste schopni najít a uzdravit sami sebe. Najednou máte pocit, že dokážete žít svobodě, zdánlivě v nesvobodném světě. A tento pocit, žít s láskou tady a teď v úžasných energií Bytí vám už nikdo nikdy nemůže sebrat. Uvědomíte si, že jste uvnitř svého Já jste svobodní a to už vám nikdo nevezme. 

Zkratkou na této cestě je práce s emocemi a  s energiií.  Pokud se chcete touto cestou vydat, tak první krok je propustit svoje strachy. Strach je energie, která nás bere o sílu, způsobuje řadu nemocí a nedovoluje nám překonat omezení. Pouta strachu můžete odemknout jedi,ně VY

http://www.studiodaja.cz/home/novinky/275-workshop-jak-se-zbavit-svych-strachu-4