silhouette 3376465 640 26.10 2018 od 17 – 21 hod.

     Večerní workschop na téma

Jak se zbavit svých strachů 

Máte pořád z něčeho strach a nevím co s tím máte dělat ?

Chcete se podívat co se skrývá pod pokličkou vašich strachů ? Strach je úžasná věc pokud nás chrání. Se strachem žijeme  v neustálém stresu a napětí, doslova si ničíme svůj život po stránce psychické a fyzické.

Strach omezuje náš život na každém kroku. Strach nám nedovoluje opustit práci, která nás nebaví. Odejít od partnera, který nám ubližuje. Máme strach z nemocí, ze stáří, samoty, z nedostatku financí, z pocitu nejistoty. Bojíme se výšek, zvířat, uzavřených prostorů a pod.

Strach je energie a jako z energií je s ním třeba pracovat. Nepotřebujeme strach násilím překonávat, potlačovat bojovat s ním. Přestaňte před ním utíkat. Stačí ho přijmout, pochopit, prožít a na energetické úrovni propustit.

Jedinečná příležitost pro vás jak se naučit pracovat s vlastními strachy

Co si vysvětlíme a naučíme ?

Co je strach a jak nás ovlivňuje

Kde se strach v našem těle bere

Jak funguje naše mysl v propojení s našimi emocemi

Podíváme se pod pokličku vašich vlastních strachů - čeho se bojíte ?

Naučíte se se svým strachem pracovat pomocí metody EFT a uvedeme vše do praxe

 

Každý bude mít možnost si vyzkoušet odblokování v praxi. Obdržíte návod jak s touto metodou pracovat doma.  AKCE Každý z účastníků obdrží slevový kupón( 50 % sleva) na případnou individuální terapii. Lektor kurzu Jana Grohmanová

Cena workshopu je 500,- Kč, platba v hotovosti na místě. Rezervace do 25.10.2018 do 17 hod. na tel. čísle 736 670 603, počet míst omezen . 

Místo konání Studio Daja Holečkova 19 Strakonice, občerstvení káva, čaj, nealko zdarma.

" Život začíná tam kde končí strach " Budha