tick 453813 640Co všechno má na svědomí strach – aneb mentální očkování funguje.

Na začátku léta jsem se zúčastnila úžasného kurzu v krásném prostředí Českého ráje, kde jsme spali v chatkách přímo v lůně přírody. Příroda, prostředí, lidičky a počasí bylo úžasné. Jen nám to hned první den začala kazit klíšťata a bylo jich opravdu hodně.

 

Večer jsme se vzájemně prohlíželi jako opičky a různě hlásili počet přisátých klíšťat od jednoho až po patnáct u jednoho člověka za den. Další den už se začal objevovat strach z klíšťat. Já jsem našla první den přisáté jedno a strach jsem začala mít také.

Jelikož to byl takový zvláštní transformační pobyt a práce s energiemi, tak mi napadlo si udělat mentální

očkování. Přes techniku EFT – jsem si odstranila vztek na klíšťata a strach. Přes mentální vizualizaci jsem si napustila svoje tělo oranžovou očkovací látkou. Pak jsem si v meditaci požádala aby klíšťata dovolila , že se pohybuji v jejich domácím prostředí a respektovala mě jako já chci respektovat je ( řekla jsem jim, že opravdu nemám v úmyslu jim několikrát za den kroutit hlavičkou) a abychom se vzájemně s úctou sobě vyhýbali.

No věřte nebo ne za zbytek pobytu jsem další klíště opravdu nechytla. Poradila jsem to i zbytku našeho týmu a i u nich to většinou fungovalo.

Mimochodem mentální ochranu praktikuji již dva roky místo opalovacího krému a od té doby jsem se ještě na slunku nespálila. Mysl má ochranný faktor s vysokým číslem…..

Síla našich myšlenek a nastavení je opravdu veliká.

Pokud jsme v energiích strachu tak si většinou přitáhneme přesně to, čeho se bojíme. A že těch informací a zastrašování kolem nás je opravdu mnoho. No každý máme svobodnou volbu věřit čemu chceme .