desperate 2293377 640 1Také se vám stalo, že jste měli pocit, že jste totálně ne dně? Myslím, že takovou situaci zažili mnozí z nás ( já také). Možná, že jste měli pocit, že sedíte doslova na pomyslném dně a nevidíte řešení. Všechno se proti vám spiklo, nic nevychází, lidé vám ubližují a je to vlastně pořád horší a horší. Pamatuji si na slova mého kamaráda. Říkal, víš proč je dobré spadnout až na samé dno? Protože dál už to nejde, jen je třeba dostat odvahu se odrazit a vyplavat opět nahoru. A o tom to je, odrazíte se. Začnete se zajímat o pozitivní myšlení, čtete knihy, navštívíte astrologa, ptáte se kyvadla, vyhledáváte

kartářky  a pod. Možná vám už někdo řekl, že je důležité navyšovat svoje osobní vibrace, ale vy možná nevíte co si pod tím představit. Za prvé je třeba si uvědomit jednu základní věc, Všechno na světě je energie. Existuje kvantové pole, kde je všechno se vším propojeno. Toto kvantové pole je zodpovědné za přenos našich myšlenek a pocitů. Naše myšlenky a pocity mají určitou energetickou frekvenci (vibraci). Ve vesmíru funguje Zákon přitažlivosti neboli Zákon rezonance (stejné je přitahováno stejným). To, co s námi rezonuje je nevyhnutelně přitahováno do našeho života (ať chceme nebo nechceme). Naše každá myšlenka a emoce je energie a ta se nikdy neztrácí. Svými myšlenkami a svými přesvědčeními doslova tvoříme svůj život. To co vyzařujeme, to také přitahujeme. Pokud sedíte  na pomyslném dně a máte negativní myšlenky, můžete cítit  emoce smutku, zoufalství, beznaděje, viny, ublížení, strachu a pod. Na základě toho budete si do svého života přitahovat  podobně laděné lidi a situace, které vám budou zrcadlit stav vaich myšlenek a emocí. Stále budete potkávat lidi, kteří na vás budou zlý a  budou vám ubližovat. Svými vibracemi je do svého života budete přitahvat. Nejsilnější energií jsou naše přesvědčení a naše emoce. Vycházejí z úrovně srdce a magnetické pole srdce je 5000 x  silnější než pole mozku. Proto nestačí pozitivně myslet, musíte začít pozitivně vibrovat a to je rozdíl.

Bohužel se z nízké vibrace bezmoci a zoufalství nemůžete hned přesunout do lásky a radosti. Ale to, co můžete udělat hned, je začít pozvolna uvolňovat své negativní emoce. Někdy stačí se z bezmoci přesunout do hněvu a vzteku. Je to energie pohybu a může vézt k prvnímu kroku a rozhodnutí nastartovat změnu. Většina lidí ale potřebuje pomoc tento krok udělat. Ze své osobní zkušenosti vím, že metoda EFT je jednou z úžasných technik, které vás dokáží z těchto emocí vysvobodit. Pokud máte pocit, že se potřebujete také od pomyslného dna odrazit a pomoci nastartovat změnu v životě, jsem tu pro vás.

www.studiodaja.cz Jana G.