emotions 371238 640Středa  2.5.2018   19-20.30 hod.  večerní povídání na téma

   

Proč je důležité rozumět svým emocím a naučit se s nimi pracovat

 

Situace v našem životě přicházejí dobré a špatné. Mnohdy i nečekané, které nám způsobí bolest a utrpení a které určitě neplánujeme - rozchod, úraz, nemoc, smrt blízkého člověka , finanční krach, vyhazov z práce apod.

Situace je prostě v tu chvíli taková jaká je, ale jen MY se rozhodujeme jak na ni budeme reagovat !

Můžeme mít vztek, zlost, můžeme být smutní, zklamaní apod.  Můžeme zůstat v roli oběti a nebo můžeme si svou emoci uvědomit, energeticky zpracovat a uvolnit a opět se postavit a jít dál.

Můžeme si zvolit být tvůrcem svého života ne jeho obětí.

Záleží jen na nás jaké myšlenky a emoce si budeme každý den vybírat. Ten kdo nám v životě nejvíce ubližuje jsou naše negativní myšlenky a emoce . Nevědomy ubližujeme sami sobe a ten kdo to může změnit není vaše okolí, ale vy sami.

Pokud se sami budeme cítit dobře, propustíme všechny strachy, obavy, pocity viny a další negativní emoce, nebudeme mít potřebu někoho urážet, ponižovat, hledat chyby, trpět, obětovat se a pod.

Vše začíná u nás samotných. Pokud chceš změnit okolí, změň nejprve sám sebe. Změní se tvoje vnitřní nastavení a vyzařování. Na základě Zákona rezonance se začne měnit i tvoje okolí. Tvoje vztahy jsou tvoje zrcadla.

Jen my sami si volíme, jak se budeme cítit , nikdo jiný nás k tomu nemůže donutit, když mu to nedovolíme. Pojďtě porozumět řeči svých emocí.

Vstupné 150,- Kč ,občerstvení zajištěno. www.studiodaja.cz   Místo konání Studio Daja Strakonice Holečkova 19, počet míst omezen, rezervace na te. . 736 670 603