child 1073638 640Už jste se zamysleli nad tím, co má společného malé dítě a počítač ? Každé dítě má mozek a sotva se narodí přijímá informace z okolí od svých rodičů, později vychovalů, společnosti a pod. Do sedmi let věku dítěte se tyto informace nahrávají rovnou do podvědomé části mozku. Tato část nemá za úkol rozlišovat co je dobré nebo špatné, ona to netřídí, ale pouze ukládá. Mozek je  takový počítač ,do kterého se začínají  ukládat nové  programy.  Můžete do něj vložit užitečný sotware, ale také viry, programy, které negativně ovlivňují život dítěte. Tyto vzorce zůstávají uložené v podvědomé části mozku dítěte a ovlivňují ho i v  dospělosti. Už jste se někdy zamysleli nad tím, co jste doma slýchávali nebo říkávali  vy sami svým

dětem ? To co určuje náš život jsou naše podvědomé programy, které jsme převzali za své v dětství. Často si je ani neuvědomujeme. A mnohdy nebyly ani pravdivé, ale převzali jsem je  za vlastní. Naše mysl je dokonalý počítač. Naše mysl je tvořena podvědomím, vědomím a nadvědomím.  Představte si vědomou část jako špičku ledovce a podvědomou část, jako zbytek ledovce pod hladinou. To co řídí náš život jsou většinou tyto podvědomé programy v našem mozku. Je to ta větší část.

A co jsme třeba slýchávali ? Nic z tebe nebude. Rosteš pro kriminál. Jsi na všechno levý. Jsi jen na obtíž. Všechno je to jen k vůli tobě. Kliď se mi z očí. Na to nemáš nadání. To stejně nedokážeš. Nechoď kam nepatříš. Způsobuješ jenom problémy. Vždycky budeme chudí. Myslíš, že kradu ? Život je boj, to ještě poznáš. Bez práce nejsou koláče. Peníze jsou jen pro bohaté. Všichni bohatí stejně kradou......a možná by jste si vzpomněli na další. Věřím, že vás rodiče měli rádi a mysleli si, že to říkají pro vaše dobro. Už vám dochází proč máte v životě problémy ? Stop  !

Zkuste si představit, že vaši rodiče byli vědomými a láskyplnými rodiči a mohli vám říkat třeba toto :  Ty jsi takový náš malý zázrak a sluníčko. Určitě dokážeš v životě všechno co budeš chtít.  Před nikým se nikdy nepovyšuj ani neponižuj. Všechno co děláš se ti daří. To nevadí, že se ti to nepovedlo, příště to zvládneš. Jsme tu pro to abychom se učili z chyb. Žádný učený z nebe nespadl, příště se ti to podaří. Na světě je pro každého všeho dost. Nauč se říkat ne, když to tak cítíš. Pomáhej ostatním a slabším. Peníze přicházejí bez problémů a snadno, prací kterou děláš s láskou a radostí. Zasloužíš si jen to nejlepší. Neubližuj lidem ani zvířátkům, oni cítí stejnou bolest jako ty. Máme tě rádi takový jaký jsi. Jsi dokonalý takový jaký jsi.

Tak co,  jaké by jste měli programy ve své mysli a jak by se vám dařilo ? Už vám to dochází ? Ve svých počítačích máme všichni antivirové programy, aby se našim počítačům nic nestalo......a co antivirový program v mozku našich dětí ? Kdo si myslíte, že to může změnit ? Zkuste si uvědomit, co každý den nahráváte do dětské mysli. Já se hluboce omlouvala svým dětem, že jsem neměla tyto informace, když byly malé a nahrávala jsem  jim také špatné programy. Ve své poradně se často setkávám s dospělými klienty.,kde řešíme problémy se sebeláskou, nízkým sebevědomím, vztahovými a finančními problémy. Nevěřili by jste na jaké programy si vzpomínají ze svého dětství. Pokud jste si uvědomili, že máte také svoje programy stále nahrané ve svém podvědomí a chtěli by jste to změnit, věřte, že je to možné. Technikou EFT se nechají odstranit  a přepsat naše podvědomé programy.

www.studiodaja.cz