think 622689 640Poslední dobou se často setkávám s názorem lidí, že je třeba pozitivně myslet. Já osobně mám k pozitivnímu myšlení výhrady.

Nedávno jsem se potkala s paní, která byla v tomto ohledu opravdu znalec. Vypadalo to, že měla načteno spousta knih a absolvováno spousty seminářů. Od zasvěcení do Reiki, kurzy Astrologie, Numerologie, pozitivního myšlení a stejně měla pořád problémy a necítila se šťastně. Ale jak říkala, to není důležité, hlavně musím pozitivně myslet a ono se to změní. Bohužel nezmění.......

Důležité není pozitivně myslet, ale naučit se přijímat to co nám do života přichází  a mít se ráda taková jaká jsem.

Naučit se uvědomit si svoje myšlenky a emoce. Umět je pojmenovat a zamyslet se nad tím, co mě mají naučit. Ani by jste nevěřili, co napáchá taková potlačená lítost, vztek, závist , nenávist apod.

Představte si, že vám zemře milovaný člověk nebo vás upustí přítel či manžel.

Cítíte ve svém srdci hroznou bolest a smutek. Ale řeknete si, to překonám, musím pozitivně myslet a bude to dobré.

Vy v tu chvíli potlačíte emoce, které potřebují jít ven a vy si je v sobě hezky schováte. Vše ukryjete pod nános pozitivního myšlení.http://www.studiodaja.cz/home/novinky/161-naše-schované-emoční-kufry

Každá tato emoce nám způsobuje v našem těle blokaci našeho energetického systému a pokud je tato energie zablokovaná a nemůže volně protékat přes náš meridánový systém, objeví se to časem i na našem těle. Problémy se srdcem, s dýcháním, vředy, žaludeční potíže, kožní a další problémy.

Tak prosím velký pozor na pozitivní myšlení. Naučte se pracovat se svými myšlenkami a emocemi, jedině tak je můžete změnit a osvobodit se od emocionální zátěže, Pak můžete teprve bezproblémů pozitivně myslet. Důležité je pozitivně vibrovat a nejen pozitivně myslet. Pozitivně vibrovat znamená být v pozitivních emocích - láska, vděčnost, uznání a pod. Naše emoce vycházejí z našeho srdce a elektrická síla srdečního signálu EKG je až 60x silnější než elektrický signál mozku EEG. Magnetické pole srdce je dokonce 5000x silnější než pole mozku. Pokud sice pozitivně myslíme, ale v našich emocích převládá strach, nenávist, zloba a pod. mají mnohem a mnohem větší sílu a vždy zvítězí.

www.studiodaja.cz