eyes 394176 640Ochutnávkový večer s metodou EFT na téma STRACH.

Středa 4.4.2018 od 18 -20 hod. Strach je jedna z nejsilnějších emocí, která nás ovlivňuje. Strach má velké oči ,strach je doslova zabiják. Naše síla končí tam kde začíná  náš strach. Účelem strachu je vás chránit, to je v pořádku. Pokud nás ale  strach omezuje, stává se nepřítelem číslo jedna. Když se něčeho bojíte je to jako když si na krk pověsíte cedulku s nápisem " vítej jsi očekáván". Vše je energie i naše myšlenky a

emoce. To co vyzařujete, to také podle zákona rezonance přitahujete. Strach vám bere vaši vitální energii a sílu. Vytváří stres a stres je ze 60 % příčinou všech nemocí. Strach ovlivňuje i naše vztahy, naši finance a omezuje doslova náš život. Pokud se chcete dozvědět, jak naložit se svými  strachy, otevírá se vám možnost nahlédnout pod pokrývku energetické psychologie. Propojením práce s naší vlastní energií těla s naší psychikou a emocemi se nám naskýtá řešení uvolnit tuto blokující energii strachu a najít svou emoční a energetickou rovnováhu a svobodu. Může se jednat a běžné strachy, jako je strach z pavouků, z myší, hadů, z výšek, ze zubaře, z veřejného projevu, z nemoci, ze ztráty partnera nebo strachů z budoucnosti a pod.

Pojďte se seznámit s úžasnou metodou, která vás od těchto strachů dokáže vysvobodit .Součástí večera jsou praktické ukázky, jak metoda EFT funguje v praxi.  Místo konání Holečkova 19 Strakonice - studio Daja ,vstupné 140,- Kč, počet míst omezen. Rezervace na tel. čísle 736 670 603 . Na společný večer se těší Jana Grohmanová- certifikovaný terapeut energetické psychologie -techniky EFT.