night 995188 640Strach je jednou z emocí, které mohou prakticky zničit sebevědomí, morálku, víru i štěstí.

Strach vede k úzkostem, které mohou poškodit ledviny, nadledvinky a někdy dokonce celý reprodukční systém.

Strach způsobuje pokles toku energie v těle a nutí tělo k sebeobraně, což vede k poklesu rychlosti dýchání a krevního oběhu, což dále způsobuje, že naše končetiny mohou být doslova zmrazeny strachem. Strachem ze sebe nevydáme ani hlásku nebo nám u lékaře nejsou schopni odebrat krev, strachy nám ztuhne krev  v žilách. 

Když nás ovládne strach, nejvíce to ovlivní naše ledviny. Důvodem je to,

že část mozku, která ovládá ledviny, zpomalí. To vede k častému močení. Strach také způsobuje, že naše nadledvinky vylučují více stresových hormonů, které mají na tělo ještě více devastující účinky.

 

Extrémní strach může způsobit bolest a onemocnění nadledvinek, ledvin a dolních částí zad, stejně jako onemocnění močových cest. U dětí mohou být tyto emoce vyjádřeny prostřednictvím nočního pomočování, které úzce souvisí s úzkostí a nejistotou. Strach nejen, že způsobuje fyzické problémy v našem těle, ale místo aby nás chránil, tak nás mnohdy omezuje. Pokud vyzařujeme frekvenci strachu, tak podle Zákona přitažlivosti vše jenom k sobě přitahujeme. Strach, jako každá jiná emoce je energie a tu můžeme propustit. Když se nad strachy všeobecně zamyslíme, jsou mnohdy uměle vytvořeny. Pokud ve svých dětech vyvoláváte strach ( např. z čerta , bubáků a pod.) jsou ovladatelné a poslušné. Pokud váš zaměstnavetel ve vás vyvolává strach, jste též ovladatelní a poslušní. Strach je dobrá manipulace a lidé, kteří se bojí, jsou ovladatelní. Dobré je občas vypustit nějakou tu zprávu a Ptačí chřipce, epidemii, rakovině a nevyléčitelných chorobách a naše mysli je schopná vytvořit ty nejhorší možné scénáře. Díky této  energii strachu  a ztrácíme svoji  sílu a moc.

Pozvánka - Práce se strachem     http://www.studiodaja.cz/home/novinky/112-ve%C4%8Der-s-va%C5%A1imi-strachy-2


Pokud chcete cítit ve svém životě emoční svobodu a naučit se mít své emoce, myšlenky a svůj život pod kontrolou ráda vás zvu na osobní konzultaci - certifikovaný terapeut EFT Jana Grohmanová

více na www.studiodaja.cz