kittens 2641211 640

Zvířata jsou nádherná a mnohem bystřejší nežli lidé. Mnohá z nich nyní přecházejí do světa světla, do kterého již přešla mnohá tak zvaně vymřelá zvířata. Zvířata jsou velmi chytrá. Mezi vámi a zvířecími částmi Vědomí je mnoho rozdílů. Jeden z největších je ten, že zvířata vědí, že nekončí když umírají. Vědí, že jen odcházejí. Nekupují si hrobky a nestarají se o to, kde zemřou a jestli je někdo zahrabe. Váží si, že je o ně postaráno. Mají vrozenou moudrost a víru. Nevyhledávají ochranu policie a nekoukají na televizi. Zvířata mají jisté intuitivní smysly, které jim umožňují vzájemně chápat své role. Přišla sem z řady mimozemských společenství a vypadají jako jejich předkové, kteří

jsou sebe si vědomé bytosti na jiných planetách. Kdybyste věděli, kolik milionů a bilionů planet je v existenci, pak by pro vás tato představa nebyla tak kách. Ti, kteří vytvářeli vaši planetu, žádali na různých místech o semínka. Tato semínka byla biogeneticky zkonstruována, aby osídlila zemi a dělala vám společnost. Některá ze zdejších zvířat jsou používána jako vysílačeVaše kočky jsou vysílači informací k částem Vědomí, které je používá, aby vás sledovaly. Ve starodávných časech bylo na vaší planetě v mnoha kulturách zvykem, aby měli lva nebo jinou velkou kočku jako člena vládnoucí rodiny. Tato zvířata zde byla vždycky. Podívejte se na starodávné sochy kolem celé planety a koho uvidíte? Lvy. Kočičí rodina reprezentuje biogenetický nástroj částí, které vypadají jako vy, kromě toho, že mají vizáž jako kočky

.Když lidskou rasu vyučovali nebo když se s ní míchali, aby vytvořili vladaře, zvláště v Egyptě, zanechali tu kočky, aby vyzařovaly informace, takže vladaři měli přímý kontakt s částmi Vědomí z hvězd.

Tímto způsobem se vladaři rozhodovali. Tímto způsobem byli vedeni. Kočky jim předávaly telepatické informace. Fungovaly jako přenosky nebo kosmická rádia. V běžnějších obdobích byly kočky vlastněny čarodějnicemi. Myslíte si, že čarodějnice byly hloupé? Kočky měly spojení s jinými říšemi. Když vstoupí nějaká energie, která není příliš na výši, kočky ji mohou zachytit a změnit vibraci. Nyní mají mnozí z vás ve svých domech kočky, které vám dodávají mnoho informací. Ačkoliv v tomto časovém období se moc nezajímáte o informace tohoto druhu. Kočky vás opatrují a pomáhají vám, jsou dobrými společníky ve vašem pohodlí. Jestliže jste alergičtí na kočky, znamená to mnoho věcí. S mnoha lidmi jsme mluvili o jejich alergiích. Jedna z prvních věcí na kterou vaše alergie na kočky ukazuje je, že máte problémy s vpuštěním lásky do svého života. Nechcete, aby láska vstoupila. Kotě vám dává jisté množství soucítění a lásky a když se před ním zavíráte, můžete být neschopni vytvářet jakékoliv hluboké vztahy s jinou bytostí. To je jen jeden symbolický příklad alergie k jistému zvířeti.

 Často se držíte toho, co vás dělá nešťastnými, nežli abyste se podívali do tváře neznámému docela sami.cat 1941089 640 Prosím, uvědomte si, že nejste nikdy sami.

Zvířata jsou zde, aby vás učila. Zrcadlí vám, co potřebujete vidět sami na sobě. Vaše mrzutosti často vytahují napovrch věci, které nechcete vidět, aby vám ukázaly, že jste vypadli z vibrace oddanosti a lásky.

Ze systému Plejád se zde hodně experimentovalo, aby se na této planetě udrželo napojení na frekvenci lásky. Tyto energie z Plejád byly schopny otevřít brány a udržovat frekvenci lásky tak, aby mohla být aktivována, až k tomu bude vhodná doba, což všichni víte, že nastalo nyní.

čerpáno z  knihy Země Pleádského klíče