balloon 1167218 640Možná jste už slyšeli, že odpuštění je velmi důležitá věc v našem životě. Odpuštění je osvobození. Odpuštěním přebíráme odpovědnost za svůj život, za to jak se chceme cítit. Odpuštění není výraz slabosti, ale výraz odvahy a síly. Přestaneme se cítit jako oběť a místo toho si uvědomíte, že za své myšlenky a emoce máte jen vy plnou odpovědnost. Jak dokazuje řada lékařských studií,  odpuštění je dobré i pro vaše zdraví. Zvyšuje pocit životní spokojenosti, snižuje míru stresu a má pozitivní vliv i na krevní tlak. Odpustit neznamená souhlasit s tím, co někdo druhý řekl nebo udělal. Ani to přijmout. Odpuštění nemá nic společného s tím druhým člověkem.

Ten už na celou věc možná dávno zapomněl. Tím, kdo celou traumatickou události dodnes nosí v srdci a hlavě, jste vy. Možná, že vaše mysl by odpustit chtěla ( ví, že to tak je správně), ale vaše srdce to nedokáže, má tam stále velkou tíhu a bolest. Zkuste si představit horkovzdušný balón. Je zde píst, za který když zatáhnete uvolníte horký vzduch, který naplní balón, aby se mohl odlepit od země a odlétnout. Ale pozor, pokud neuvolníte pytle, které jsou přivázány u koše a neodhodíte zátěž, tak můžete upouštět jak chcete a nikam se nedostanete.

Stejně tak je to s vaší emoční zátěží. Pokud ve vašem těle stále převládají negativní emoce, jako je zloba, nenávist, pocit vinny, utrpení, strach, úzkost.....tak vám opravdu ze srdce odpustit nepůjde. Napřed je třeba si uvědomit jakou emoční zátěž si sebou stále nosíte, propustit ji a pak teprve dokážete ze srdce odpustit. 

Balón symbolicky odléta vzhůru. I naše vibrace se mohou odpuštěním  navýšit. Nízké vibrace jako je zloba, nenávist a pod, nás drží v nízkém vibračním nastavení. Vše je totiž energie. Když někomu nebo sobě odpustíme, změní se uvnitř v nás pocity a emoce, které cítíme v souvislosti s daným tématem, či osobou. Odpuštěním doslova od-pustíme a roz-pustíme zablokovanou energii, která daný příběh dosud držela naživu.Tím odebereme energii této emoční bolesti a můžeme  změnit naše vnitřní vnímání dané situace nebo vztah k dotyčnému člověku.

Odpuštění nám umožňuje, abychom se dokázali vysvobodit  z kruhu opakujících se nepříjemných a zraňujících situací a mohli se pohnout z místa. Odpuštění je práce na sobě – tím že odpustíme, my sami rosteme. Odpuštění je detoxikace vlastního energetického systému. Odpuštění je nabytí síly a  uvolnění všech bolestných zátěží, abychom mohli zvýšit svoje vibrace. Odpuštěním jsme schopni propustit  svoje i letité zdravotní problémy. S emocemi a zablokovanou energiií v našem systému si dokáže zázračně poradit metoda EFT. Svěřte se do rukou odborníka a vysvoboďe se ze zajetí svých negativních myšlenek a emocí. Najdete tak cestu ke své osobní síle. Studio Daja - Jana   www.studiodaja.cz

„Odpuštění nemůže změnit naši minulost. Ale určitě změní naši budoucnost.“ Bernard Meltzer

www.studiodaja.cz.