judge 300551 640Myšlenky jsou ti největší a nejmocnější zabijáci a zároveň léčitelé v našich životech. Každá myšlenka a každá emoce má silný vliv na naše buňky v těle. Myšlenky a emoce mají svoji vibraci. Negativní myšlenky a emoce s nízkou energetickou vibrací vám mohou způsobit nemoc, ale naopak pozitivní myšlenky mají vysokou vibraci a mohou ve vašem těle nastartovat léčebný  proces. Proto  si dávejte  pozor na to co říkáte, na to co posloucháte a čemu věnujete ve svém životě pozornost. Výzkum prokázal, že pozitivní  myšlení ve spojení s pozitivními emocemi  a naší řečí mění lidskou DNA.

Nejdůjdůležitější pocit na světě je být sám sebou v lásce a míru.Ten kdo nám v tom pomůže jsou naše pocity. Během dne nám projde hlavou tisíce myšlenek a my nejsme schopni je třídit na dobré a špatné. Ale jsme schopni vnímat naše emoce a mít je pod kontrolou.

Naše emoce a pocity ovlivňují naše tělo. Když potlačujeme svoje negativní emoce, trpí naše tělo ( vředy, nádory, rakovina, bolesti hlavy, kožní a dýchací problémy a pod.)

Naše pocity jsou mocnější než si myslíte, doslova tvoří naši realitu. Propusťe vše co vás stresuje. Stres stojí za všemi nemocemi a doslova vás užírá.

Například můžete mít žaludeční potíže, zkuste se zamyslet, jakou situaci nebo jakého člověka ve svém životě nemůžete strávit, snést.....většinou je to emoce vzteku, zlosti a pod., která tvoří energetické bloky ve vašem těle a způsobuje nemoc. Dost často  si v našem těle tyto emoce schováme dlouho a pak stačí už jen kapka posledního problému a začneme mít fyzické potíže. Pojďte nahlédnout pod pokličku emoční svobody a pojďte vyzkoušet, že jdou věci dělat jinak.

Klíč k uzdravení spočívá v kontrole našich negativních přesvědčení, myšlenek a emocí. Nastává ta nejlepší doba proustit všechny naše staré programy a začít si tvořit svou vlastní budoucnost. Všichni máme tuto šanci a je škoda ji propásnout. 

www.studiodaja.cz